Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

3 Aylık Yaz Tatili

Bebekzyzz

WE'RE ALL GONNA MAKE IT BRAH!
Beyler öncelikle hepinize merhaba, bugünden itibaren yaz tatiline girmiş bulunmaktayız. Önümüzde 3 aylık koca bir süre var ve bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum.

Bunun için aklımda zaten birkaç şey var;

-Tekrardan spora yazılmak
-Eksik olduğum derslere çalışmak
-Diksiyonumu geliştirmek

Bunların dışında ek olarak kendimi nasıl geliştirebilirim?

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Bilgisayardan ek iş yapmanı önerebilirim, hem de para kazanmış olursun.

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Bu sene üniversite sınavlarına hazırlanmam lazım, o yüzden part time iş zor
O zaman sizin için en iyisi iyi bir vücut ve iyi bir üniversite kazanmaya odaklanmak olmalı. Düzeninizi, ne yapmak istediğinizi, ne yapmayı sevip ne yapmayı sevmediğinizi, neyin sizi yorup neyin yormadığı bunları 90 tatilde görün deneyimleyin ve çok sağlam bir deneyim ile sınavlara hazırlanın. Umarım istediğiniz üniversiteyi kazanabilirsiniz.

masuaku

Venüs Yolcusu
ben ingilizce+ yazilim + spor seklinde ilerlemeye basladim. güzel oluyor. 30 dakika da kitap okuma

Ben bir ajanda oluşturdum. Bu ajandaya yapmam gerekenleri yazıyorum ve buna anayasa mertebesinde kutsiyet atfederek tüm maddeleri gerçekleştirmek için tüm gün çalışıyorum. Bana göre tüm bu aktivitelerden önce bunlara katılmanı sağlayacak motivasyonu temin eden iradeye ihtiyacın var. Bu doğrultuda, bu yaz için yapmam gerekenler, bitiremediğim kitaplara günde 3 saat, dergilere 1 saat, spora 2 saat ve hep başlamak istediğim Fransızcaya 2-3 saat ayırmaya başladım. Bunlar her gün yapılması gereken anayasa mertebesindekiler. Bir de kanun olarak daha düşük önemdekiler var ki bunlar dışarı çıkmak ev işleri meditasyon ibadet gibi işler. Bunlar yeri geldiğinde değişebiliyor. Kısacası önce iradenin temelini atmak lazım diye düşünüyorum.

Marty

Ay Yolcusu
Ben aşağıdaki gibi bir liste yaptım kendime, onun dışında ingilizce öğrenmek isteyenler için çok iyi bir set önerebilirim, uzun yıllardır işin içinde olan biri olarak. Bunun yanında tavsiye edebileceğim şey yaşın tutuyorsa ve durumun müsaitse ehliyet almak olabilir çünkü gün geçtikçe pahalılaşıyor. Bunun yanında Nofap sürecinin sıkıntıya girmemesi adına kendini dışarıdaki hayattan soyutlamamanı kesinlikle öneririm, herkese kolaylıklar diliyorum.

Edit: Yazılımcı olmaya niyetin varsa 3 ay sadece bu konuya odaklanırsan ileride çok güzel meyvesini de yersin, bunun yanında radyo tiyatrosu dinlemek ve kitap okumayı da tavsiye ediyorum.

Eğitim TürüLinkFiyat
Uygulamalı Borsa ve Temel Analiz Eğitimi ₺ 79,99
Temel İlk Yardım Eğitimi ₺ 79,99
Satranç Eğitimi ₺ 79,99
Hızlı Okuma Eğitimi ₺ 79,99
Hızlı Oğrenme ve Hafıza Teknikleri Eğitimi ₺ 59,99
Excel Eğitimi ₺ 79,99
Etik Hacker Olma Eğitimi ₺ 79,99
Photoshop Eğitimi ₺ 79,99
Film Yapım Yonetim Eğitimi ₺ 79,99
Etkili Oğrenme ve Hafıza Teknikleri ₺ 400,00
Radyo Televizyon Programcılığı ₺ 79,99

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Ne tür işler olabilir? Niyetim var da, kararsizim epey
Freelancer çalışmayı deneyebilirsiniz, araştırmış denemiş biri olarak Fiverr'i öneriyorum. Size Upworkten de bahsedecekler fakat Upwork daha şirket odaklı bireysel iş bulmak zor bir de acemi olarak başlayacağınız için epey zorlanabilirsiniz.

IV.Murad

Venüs Yolcusu
Yazılım öğrenmek isteyenler BTK Akademi'ye bi bakın derim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6