Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

30. Günde Hissettiklerim

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Belli bir skora veya zamana göre hedef koymak saçma,çünkü bunu geçici bir süre bırakıp tekrar fap a başlamayacagız.sonuçta farkındayım.
Verim almak için elimden geleni yapıyorum..
Oruç tutuyorum bir haftadir.müzik yok,oyun oynamak yok,
Sadece şekere zaafım var abur cubur biraz tüketiyorum..
D vitamini magnezyum,folik asit ,b12, bir kaç vitamin daha alıyorum.
Birde soğuk duşa ve spora kendime vakit ayırırsam iyi olacak.
Kendimi yormak istiyorum çünkü spor sonrasi salgılanan beyin kimyasalları mevcut.serotonin dopamin endorfin vs.
Bunlar huzur verecektir bedenime ve beynime.
Monk Mod'u eğer gerçek anlamda uğruna feda edebileceğin bir hedefin varsa uygula ( üniversite kazanmak, iş hayatında kimsenin elde edemeyeceği bir başarı elde etmek, keşiş olmak, kendini tamamen dine adamak, bilim uğruna hayatını harcamak vs. ) onun dışında genel olarak hard mod'da takıl ve zaman zaman dönüşümlü olarak modlar arası ( hard mode - monk mode ) geçiş yap. Sadece Monk Mod'da takılmakta belirli bir süreden sonra sıkıcı hale gelir. Ben gerçek anlamda çok relapse olan adam gördüm ve istinasız hepsinin ortak yanı kendilerini aşırı derece ve gereksiz kasmalarıydı demek istediğim herif gidiyor her şeyi kesiyor ama bunun anlamı bir yerden sonra tükeniyor çünkü hedefi yok. Ha benim hedefim var kardeşim diyorsan sıkıntı yok uygula. Umarım anlatabilmişimdir :)

emre0048

Merkür Yolcusu
Monk Mod'u eğer gerçek anlamda uğruna feda edebileceğin bir hedefin varsa uygula ( üniversite kazanmak, iş hayatında kimsenin elde edemeyeceği bir başarı elde etmek, keşiş olmak, kendini tamamen dine adamak, bilim uğruna hayatını harcamak vs. ) onun dışında genel olarak hard mod'da takıl ve zaman zaman dönüşümlü olarak modlar arası ( hard mode - monk mode ) geçiş yap. Sadece Monk Mod'da takılmakta belirli bir süreden sonra sıkıcı hale gelir. Ben gerçek anlamda çok relapse olan adam gördüm ve istinasız hepsinin ortak yanı kendilerini aşırı derece ve gereksiz kasmalarıydı demek istediğim herif gidiyor her şeyi kesiyor ama bunun anlamı bir yerden sonra tükeniyor çünkü hedefi yok. Ha benim hedefim var kardeşim diyorsan sıkıntı yok uygula. Umarım anlatabilmişimdir :)
Hocam inan zaten içimde istek yok onları yapmaya.
Orucu sevdim baya vücuduma beynime faydalı.
Müzik dinliyordum ama olmasada olur hayatımda.
Ben bir nevi monk modu bilincsiz uygulamaya başladım.
Sonra farkına vardım tam verim almak için de devam etmek istedim.
Bayiyor mu evet.
Ama alıştım.
Hem kilo veriyorum hem vücuduma faydasi var.
Şuan meyvelerini yiyemiyorum çünkü durumum karışık.ama ilerde biliyorum eminim daha iyi hissedicem.
Cinsel açıdan da sorun yok.
Sosyal medyadan motivasyon sayfalarını takip ediyorum sadece.

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Hocam inan zaten içimde istek yok onları yapmaya.
Orucu sevdim baya vücuduma beynime faydalı.
Müzik dinliyordum ama olmasada olur hayatımda.
Ben bir nevi monk modu bilincsiz uygulamaya başladım.
Sonra farkına vardım tam verim almak için de devam etmek istedim.
Bayiyor mu evet.
Ama alıştım.
Hem kilo veriyorum hem vücuduma faydasi var.
Şuan meyvelerini yiyemiyorum çünkü durumum karışık.ama ilerde biliyorum eminim daha iyi hissedicem.
Cinsel açıdan da sorun yok.
Sosyal medyadan motivasyon sayfalarını takip ediyorum sadece.
Pekala dediğin gibi olsun, kendini rahatlatacak şeyleri mutlaka bul. Başarılar :)

emre0048

Merkür Yolcusu
Relaps..
Kendime okadar çok güvendim ki.
Işten cikarilmam ve son zamanlarda anksiye krizlerinin artması bozdurdu.
Hayır hayatın zaten *oktan çevrende oluşan olayların seni niye mastürbasyon yapmaya itiyorki.
Her kötü hissettigimde cinsel isteğim artıyor bu bende mi oluyor bilmiyorum sadece.
Ekşi sözlükte bir kişiden daha duydum bunu. Çok üzgünüm modum düşük.

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Relaps..
Kendime okadar çok güvendim ki.
Işten cikarilmam ve son zamanlarda anksiye krizlerinin artması bozdurdu.
Hayır hayatın zaten *oktan çevrende oluşan olayların seni niye mastürbasyon yapmaya itiyorki.
Her kötü hissettigimde cinsel isteğim artıyor bu bende mi oluyor bilmiyorum sadece.
Ekşi sözlükte bir kişiden daha duydum bunu. Çok üzgünüm modum düşük.
Dediklerime kulak vermeni tavsiye ederim..?

Yeni sürecinde başarılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6