Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

30 Günlük Neverfap Deneyimine Başlıyorum

Kemal K.

Mars Yolcusu
1.Gün: Neverfap yapmaya karar verdim , ders çalıştım, oyun oynadım

2.Gün: Akşama kadar yattım , sınavların iptal olduğunu duyunca sevinip oyun oynadık , biraz kitap okudum

Kemal K.

Mars Yolcusu
yazdığım şey düzenlenmiyor neden acaba

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
yazdığım şey düzenlenmiyor neden acaba
Bazı kötü niyetli kişilerin kötü amaçlı kullanmamaları veya karışıklık çıkarmamaları için böyle yapıldı. Mesajından bir süre sonra düzenleyemiyorsun.
Günlerini gün gün ayrı mesaj olarak yazmalısın.

Kemal K.

Mars Yolcusu
Bazı kötü niyetli kişilerin kötü amaçlı kullanmamaları veya karışıklık çıkarmamaları için böyle yapıldı. Mesajından bir süre sonra düzenleyemiyorsun.
Günlerini gün gün ayrı mesaj olarak yazmalısın.
tamam anladım öyle yapayım

Kemal K.

Mars Yolcusu
dün 3.günü yazamadım. o günde de çok bi şey yapmadım zaten evde kitap okudum ve oyun oynadım

Kemal K.

Mars Yolcusu
4. günü dün bitirdim. 4 gündür hiç tetiklenme görmediğim için ereksiyon olmadım bile. rahatım şuan

Kemal K.

Mars Yolcusu
5.günü bitirdim dün. biraz tetiklendim , ereksiyonlar yaşadım ama umursamadım.

Kemal K.

Mars Yolcusu
6.gün bitti , ufaktan tetiklendim çok sorun yok güzel gidiyor. eskisinden çok daha mutluyum. gün içinde bazen baş ağrıları oluyor ama zihnim yavaş yavaş toparlanmaya başladı. dikkatimi toplayabiliyorum

Kemal K.

Mars Yolcusu
7.gün bitti , Hiç tetiklenme olmadı. havalar sıcakladı umarım ters tepki yapmaz bende

Kemal K.

Mars Yolcusu
8.gün bitti, ufak bi kriz oldu dizi izledim başka şeylerle oyalandım , bugun de sorun yok

Kemal K.

Mars Yolcusu
9.gün bitti, çok rahattım, bu sabah çok farklı bir şey oldu gece 2'de yatmama rağmen sabah 8'de alarm olmadan uyandım, ve uyandığımda çok enerjiktim. bilmiyorum neverfap'ten dolayı mı ama çok güzel hissettirdi. matematik çalıştım , dizi izledim

Kemal K.

Mars Yolcusu
10.gün bitti , bugun biraz erekte oldum. başım ağrıyordu ders çalışmak hiç istemedim full dizi izledim

Kemal K.

Mars Yolcusu
ya bozdum, çok stresliydim ve bozdum sonunu düşünmeden bozdum, kendime yakıştıramıyorum uçkuruma yenik düştüm . özür dilerim arkadaşlar. ne yapayım tekrar mı başlayayım

Bakenga

Emekli Üretken Üye
Tekrar başla tabiki dostum. Ancak bir deftere relapse ile ilgili rapor yazsan, çıkardığın ders ve tecrübeleri not alıp, bundan sonraki yol haritanı çizsen çok daha etkili olacaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6