Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

34 Günde Değişimler

İsmail Antalyalı

Yeni Fapstronot
Gerçekten Nevefap'a Başladıktan sonra hayatım değişti. Şuan 34. Gündeyim Ve Ruhum Canlandı. Pek bir alakası var mı bilmiyorum ama saçım Vs. daha hızlı uzamaya başladı. Gün içinde keyfim moralim arttı Egzama Hastalığım var. Neverfap başladığımdan buyana Baya Azaldı Doktorun verdiği Losyon Şampuan vs. kullanıyorum. Gücüm Kuvvetim arttı Ve Temizliğe Daha Fazla Önem Vermeye Başladım. Zaten Öyle ama Duş Diş fırçalama vs. Eğer Bu İlleti Bırakmak İsteyen Varsa Şiddetle tavsiye ederim etkisi gerçekten çok fazla. İyi Günler Dilerim.

mustafa78

Mars Yolcusu
Gerçekten Nevefap'a Başladıktan sonra hayatım değişti. Şuan 34. Gündeyim Ve Ruhum Canlandı. Pek bir alakası var mı bilmiyorum ama saçım Vs. daha hızlı uzamaya başladı. Gün içinde keyfim moralim arttı Egzama Hastalığım var. Neverfap başladığımdan buyana Baya Azaldı Doktorun verdiği Losyon Şampuan vs. kullanıyorum. Gücüm Kuvvetim arttı Ve Temizliğe Daha Fazla Önem Vermeye Başladım. Zaten Öyle ama Duş Diş fırçalama vs. Eğer Bu İlleti Bırakmak İsteyen Varsa Şiddetle tavsiye ederim etkisi gerçekten çok fazla. İyi Günler Dilerim.
reis gözleri daha iyi görüyor mu fap yapınca? ayrıca terleme titreme vs yapıyor muydu sende bu alışkanlık?

İsmail Antalyalı

Yeni Fapstronot
Alakası Varmı Bilmiyorum Ama Ben Fap Yaptığım Süreçte Gece Körlüğü Yaşıyordum Hala Yaşıyorum ellerde titreme yapıyordu ama terleme yok İyi akşamlar...

Travis

.
Peki sesinde bi değişiklik oldu mu inceyken kalınlaşması gibi

TheBatman

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar neverfap yaparken yanında bazı şeyleri de yapmamız gerek. Sen neverfap yaparken yanında sigara ,alkol ,oyun ,tatlı , fastfood gibi şeyler tüketiyor musun. Bunlardan da kurtuldukca daha da faydasını göreceksin. Detoks uygulamaları yapıyor musun .Tüm bu şeyleri bıraktın üzerine detoks yapman gerekli.Detoks suları ,normal suyu fazla içmek ,hacamat , sülük ,detoks bandı ,spor ,terleme gibi şeyler yapıp o zehirleri atman gerekiyor. Uzun süreli aralıklı oruçlar tutarak bedeni dinlendirmen gerek. Hüzünlü müziklerden çok sana enerji veren müzikler dinlemelisin.Bunlari yaptıkça çocuk iken ki mutluluğuna dönebilir din daha bir sürü şeyler var .

İsmail Antalyalı

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar neverfap yaparken yanında bazı şeyleri de yapmamız gerek. Sen neverfap yaparken yanında sigara ,alkol ,oyun ,tatlı , fastfood gibi şeyler tüketiyor musun. Bunlardan da kurtuldukca daha da faydasını göreceksin. Detoks uygulamaları yapıyor musun .Tüm bu şeyleri bıraktın üzerine detoks yapman gerekli.Detoks suları ,normal suyu fazla içmek ,hacamat , sülük ,detoks bandı ,spor ,terleme gibi şeyler yapıp o zehirleri atman gerekiyor. Uzun süreli aralıklı oruçlar tutarak bedeni dinlendirmen gerek. Hüzünlü müziklerden çok sana enerji veren müzikler dinlemelisin.Bunlari yaptıkça çocuk iken ki mutluluğuna dönebilir din daha bir sürü şeyler var .
oyun ve tatlı var bende sadece

kovulanyarismaci

Yeni Fapstronot
Benimde egzamam var neverfapdan sonra azaldı fakat 24. Gün yani bugün relapse oldum

TheBatman

Venüs Yolcusu
ne zehiri? İlk defa duydum.Çocukluğundaki mutluluğuna dönebilmesi için bağımlılığı bırakması yeterli bence zamanla olacaktır.Hacamatla vs. alakalı olduğunu sanmıyorum çocukluktaki mutluluğa dönmenin.
Vücuttaki toksit maddeler zamanla seni yoruyor burda demek istediğim detoks yaparak bunları vücuttan atman sana mental ve fiziksel olarak rahatlama sağlıyor .Diğer kötü aliskanliklardan uzak durdukcada dopaminin ve seretonin düzeylerin yerine geliyor .Hacamati dini olarak alma Hacamati müslümanlar bulmadı zaten Çin tıbbı ve Kafkasya da yoğun olarak kullanılır.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Güzel değişimler. İnancımız kayboldukça bunları okumalıyız. Benim inancım çabuk kayboluyor. Bi hevesle başlıyorum sonra inancım kalmıyor sürece. Zorlukları sevmiyorum, rahat olmak istiyorum. İnancı tazelersek halledebiliriz. Duygu düşünce ve davranış birbirini etkiler. Sıkıntı hissettiğimizde ve zorlandığımızda bu düşüncemizi olumsuza çeviriyor. Sonra olumsuz düşünce daha da olumsuz duyguyu getiriyor, bu daha da olumsuz düşünce. Sonra gidip yapıyorsun kurtulmak için. Duygu ve düşünce birbirini doğuruyor.

İsmail Antalyalı

Yeni Fapstronot
şuan 37. Gündeyim
Güzel değişimler. İnancımız kayboldukça bunları okumalıyız. Benim inancım çabuk kayboluyor. Bi hevesle başlıyorum sonra inancım kalmıyor sürece. Zorlukları sevmiyorum, rahat olmak istiyorum. İnancı tazelersek halledebiliriz. Duygu düşünce ve davranış birbirini etkiler. Sıkıntı hissettiğimizde ve zorlandığımızda bu düşüncemizi olumsuza çeviriyor. Sonra olumsuz düşünce daha da olumsuz duyguyu getiriyor, bu daha da olumsuz düşünce. Sonra gidip yapıyorsun kurtulmak için. Duygu ve düşünce birbirini doğuruyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6