Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

40. Gün

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Tebrik ederim. Gördüğün olumlu etkilere dair yok mu başka diyeceğin ?

Ocak21

Yeni Fapstronot
Tebrik ederim, ben de tam bugün 40. gündeyim.
Nice günlere :)

Bahat28

Yeni Üye
40 günlük sürecinde nasıl bir gelişim oldu? bunları bize de aktarır mısın? 8’nci günüm senden duyacağım şeyler belkide beni motive eder. ☺️

mcadese24

Yeni Fapstronot
40 günlük sürecinde nasıl bir gelişim oldu? bunları bize de aktarır mısın? 8’nci günüm senden duyacağım şeyler belkide beni motive eder. ☺️
Açıkçası 8 ile 40 arasında değişiklik yok çünkü daha dün 8. Gün gibi . Benim farkıma vardığım şeyler daha kişisel şeyler. Arkadaş çevresi , alışkanlıklar tarzı. Ama öneri dersen spor yapmaya gayret et. Spor salonuna yazıl ve başla. Psikoloji ve insan beynine merakın varsa sinan Canan’ı dinleyebilir izleyebilirsin, kitabı olarak herkesin bilemeyeceğim şeyler i öneririm . Çok güzel bi kitap beynini sarsıyor bi anda . Hiç yoktan canın sıkıldığında ya da yolda yürürken otobüste giderken podcast dinle Zihni’min kıvrımları - Serdar kuzuoğlu örnek verebilirim gerçekten çok faydalı ve güzel . Umarım benim dememle kalmaz ve bi ucundan kenarından da olsa bakarsın. Diyeceklerim bu kadar he bide özgüvenin gerçekten yerine geliyor. Limitless filmindeki gibi hayatı hap atmış gibi algılıyorsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6