Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

40 Gün

Blackk058

Yeni Fapstronot
Merhabalar arkadaşlar 40 günlük çok dolu ve enerjili bir süreç geçirdim. Sürecimin bana faydalarını kısaca anlamak isterim fazla uzatmadan yeni kız arkadaşı edindim insanların konuşurken gözlerinin içine bakabiliyorum içimde artık büyük bir enerji oldu yani. Derslerime faydası oldu daha çok odaklanıp birden fazla konuya çözüm yolu bulabiliyordum yani herkesin soru sorup yardım aldığı kişi olmuştum. Ama 40. gün kötü bir kriz sonrası bozuldu sürecim şimdi ne pmo ne de onla alakalı bir şey zevk vermiyor sizde alışacaksınız onlardan zevk almamaya ben bunu 40 günlük süreçten sonra öğrendim şimdi tekrardan başlamış bulunmaktayım ve +90 güne ulaşıp hedeflerimi gerçekleştireceğim sağlıkla kalın dostlar.

selam_lar

Ay Yolcusu
Merhabalar arkadaşlar 40 günlük çok dolu ve enerjili bir süreç geçirdim. Sürecimin bana faydalarını kısaca anlamak isterim fazla uzatmadan yeni kız arkadaşı edindim insanların konuşurken gözlerinin içine bakabiliyorum içimde artık büyük bir enerji oldu yani. Derslerime faydası oldu daha çok odaklanıp birden fazla konuya çözüm yolu bulabiliyordum yani herkesin soru sorup yardım aldığı kişi olmuştum. Ama 40. gün kötü bir kriz sonrası bozuldu sürecim şimdi ne pmo ne de onla alakalı bir şey zevk vermiyor sizde alışacaksınız onlardan zevk almamaya ben bunu 40 günlük süreçten sonra öğrendim şimdi tekrardan başlamış bulunmaktayım ve +90 güne ulaşıp hedeflerimi gerçekleştireceğim sağlıkla kalın dostlar.
Bence de 40. Gün bozdun diye işi bırakm.Hedef her zaman prno yu tamamen bırakmak olmalı

glitcha912

Durdurulamaz Fapstronot
Hiç o kadar dayanmamıştım, yapan kişilerin çoğu ya cinsel zevkin olmamasına alıştıklarını ya da adeta midelerini bulandırdıklarını söylüyorlardı. Demek ki doğruymuş. Böyle devam dostlar, iyi rehabilitasyonlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6