Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

41. Güne 41 Kere Maaşallah

Ciks

Mezun
3,5 senedir Nofap yapıyorum ve bu güne daha önce 3 kere daha geldim. Fakat sanırım bu en kaliteli sürecim oldu. Normalde aşağıdaki yazı Nofap whatsap grubumuzda periyodik olarak paylaştığımız raporun bir bölümüdür. Normalde 41. gün için yazabileceğim çok şey var ama bu bir rapor olduğu için kısa tuttum. Sizinle de paylaşmak istedim. Mezun olursam çok uzun bir yazıyla karşınızda olacağım inşallah…

Gayet sakin ve stressiz bir haftaydı. Nasıl geçti anlamadım. Bir çok açıdan iyi düzeydeydim. Çabuk sinirlenmiyor, stres yapmıyor, işimde hata yapmıyordum. Genel olarak iletişimim iyiydi, ama genel olarak çok sessizim. Biraz da karakter meselesi. Mesela biri bi şey sorduğunda verilebilecek en kısa cevabı veriyorum. Hatta bazen hiçbir şey söylemeden kafamı sallıyorum. Yine de eskisine göre çok daha iyi olduğumdan bu halimden çok da şikayet eden yoktur sanırım.

Cinsel istek yaklaşık son 10 gündür üst seviyede. Sadece son zamanlarda biraz azaldı. Bazen yolda giderken istemsiz kızlara avına kitlenmiş aslan misali dik dik baktığım oluyor. Ama orasına burasına değil direk gözlerine bakıyorum. İstesem onlar bana baktığında da bakabilirim ama etkilenip sürecime zarar vermesin diye (hem de başka nedenlerden dolayı) gözlerimi geri çekiyorum. Sadece kızlar değil, birisi bana bir şey anlatırken genelde pek konuşmadan sanırım biraz sert bakıyorum.

Dediğim gibi anksiyete, odaklanma sorunu felan baya geçmiş durumda (tabi daha çok eksiğim var) ama bunlardan öte enerjim var. Aslında enerjiden farklı bir şey bu. Sanırım güç kelimesi daha uygun. Yani enerjim olmasa dahi kendimi ayağa kaldırıp bir şeyler yaptıracak gücü buluyorum. Herkesin uyuduğu bir vakitte kalkıp spor yapabiliyorum. Çok bir şey yapamasam da boş durmamaya çalışıyorum. Film izlemiyor, oyun oynamıyor, çok çok az düzeyde şekerli gıda tüketiyor, harama yani tetikleyiciye (sosyal medya hariç) bakmıyorum. Sosyal medyayı da azaltmaya çalışıyorum, spor yapıyor, az da olsa kitap okuyor, youtubudan faydalı vidyolar izliyorum, ayrıca yıllardır Nofap yapmama rağmen hastalanırım diye çekinerek yapmadığım soğuk duşa başladım… Sabahları artık alarmsız erkenden uyanıyorum. Alarmı sadece işe geç kalmamak için tedbir amaçlı son vakte kuruyorum. Ortalama 7 saat uyurken bu ortalamam 6 saatin altına düşmeye başladı, hafta sonu dahil.

Rüya kalitem çok arttı. Uzun ve görüntü kalitesi güzel rüyalar görüyorum. Geçen hafta bu rüyalar olumsuz, hüzünlüyken; bu hafta yavaş yavaş normalleşmeye başladı, yani ne olumlu ne olumsuz… Ayrıca sanırım sabaha kadar asker nöbet tutuyor. ?

Mr. İrade

Venüs Yolcusu
Senin yazılarını uzun zamandır okuyorum. İnşallah başarırsın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6