Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

45. Gün Rüyalanma

gramafondelisi

Yeni Fapstronot
Selamlar dostlar.
Daha öncesinde nofap bir takıntı olmuşken rüyalanma sırasında kendimi tutmuş ve gerçekleşmesini engellemiştim.
45. Günde ise bilinçli olmayarak müdahale etmedim ve normal bir şekilde gerçekleşti.
Etkilerinden bahsedecek olursam, penis bölgesinde acayip rahatlama hissediyorum. Bunun cinsel ilişkide süreyi uzatacağını da biliyorum. Dolu bir depo hızlı boşalır. Beynimde herhangi bir farklılık hissetmiyorum dünden bir farkı yok bir tık heyecanlıyım çünkü yıllardır yaşamadığım bir olaydı.
Yani hoş bir sürpriz oldu ihtiyaç olunca beyin bir şekilde yolunu buluyor, fap yapıp hayatımızı mahvetmeye gerek yok. Sürecimiz daim olsun!

BloodRien

Yoda
Selamlar dostlar.
Daha öncesinde nofap bir takıntı olmuşken rüyalanma sırasında kendimi tutmuş ve gerçekleşmesini engellemiştim.
45. Günde ise bilinçli olmayarak müdahale etmedim ve normal bir şekilde gerçekleşti.
Etkilerinden bahsedecek olursam, penis bölgesinde acayip rahatlama hissediyorum. Bunun cinsel ilişkide süreyi uzatacağını da biliyorum. Dolu bir depo hızlı boşalır. Beynimde herhangi bir farklılık hissetmiyorum dünden bir farkı yok bir tık heyecanlıyım çünkü yıllardır yaşamadığım bir olaydı.
Yani hoş bir sürpriz oldu ihtiyaç olunca beyin bir şekilde yolunu buluyor, fap yapıp hayatımızı mahvetmeye gerek yok. Sürecimiz daim olsun!
İyi süreçler

Bay Obsesif

Mezun
Rüyalanmanın cinsel ilişikide süreyi uzattığını ilk kez duyuyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6