Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

45.günden relaps

YksMan

Yeni Fapstronot
45. günden relaps...
mastürbasyon yaptım. Ve iyi ki de yapmışım. Hayır sizin düşündüğünüz gibi mastürbasyondan zevk almadım. Neden iyi ki yaptım biliyor musunuz. Çünkü tekrar farkına vardım ki mastürbasyonun ne kadar boş bir şey olduğunu anladım. evet yaptım ve pişman olmadım çünkü son 1 haftadır mastürbasyonun ne kadar da güzel bir şey olabileceğini düşünüp aklımdan sürekli bunu yapmayı hayal ediyordum ve bu hayal etme beni gün içinde onlarca kere ereksiyon haline sokuyordu ve bu mastürbasyonu tekrar deneyimleyerek ne kadar da anlamsız bir şey olduğunu tekrar farkına vardım. Neden pişman olmadım biliyor musn çünkü eğer yapmasaydım Şuan da bile ereksiyon halinde olup mastürbasyonun ne kadar rahatlatıcı bir şey olduğunu düşünecektim.Sürecim sıfırlandı ama üzülmüyorum çünkü hiçbir şey boşuna yapılmadı. Sayacı tekrar başa sarıyorum ve yine 45. Güne geldiğimde bugünkü tecrübem bana yol gösterecek. Şunu da söylemeden geçmek istemiyorum. Mastürbasyon yapılan zamandan 1 saat kadar önceki zaman dilimi aralığında p*rno izleme hevesim çok artımıştı.Çünkü mastürbasyon yapma kararı almıştım sonra işte bu heves son ana kadar devam etti ve mast bittiği zaman p*rno izlemeden yaptığım için o kadar bana teselli oldu ki şuan gerçekten bunun için gülebiliyorum.Evet sakın ama sakın Mast yaparken p*rno izlemeyin çünkü p*rno izlemek pişmanlıktır bir irade yıkılışıdır.
yarın tekrar 1. günden başlıyorum. artık 10 günde 1 kez buraya kaçıncı günde olduğuma dair yorum yazarım herhalde, kaçıncı günde olacağım umrumda değil artık çünkü bu süreç Allahın izniyle bir daha bozulmayacak...

1.5 yıllık sigara kullanicisiydim, tek seferde bıraktım paketi gittim çöpe attım, bir kez olsun aklıma gelmedi ve bir daha hiç içmedim ama bu pmo öyle bir illet ki sigaradan daha beter bir illet bırakmak, cinsel dürtülerini bastırmak çok zor.
Fakat zorluklar olmadan başarı da olmaz degil mi?

Basaracagina inanıyorum kardeşim sakın yıkılma!

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Yine 45. Güne geldiğinde m nin ne kadar güzel olduğunu dusunceksin. Ve bunu her düşündüğünde ay ben bi süreci boziyim da ne kadar kötü bir şey olduğunu goreyim denemen lazım dikkat etl

YksMan

Yeni Fapstronot
Yine 45. Güne geldiğinde m nin ne kadar güzel olduğunu dusunceksin. Ve bunu her düşündüğünde ay ben bi süreci boziyim da ne kadar kötü bir şey olduğunu goreyim denemen lazım dikkat etl

inşallah demem dostum, Sadece düşününce oluyor, sorunu baştan bitireceksin ve düşünmeyeceksin

YksMan

Yeni Fapstronot
1.5 yıllık sigara kullanicisiydim, tek seferde bıraktım paketi gittim çöpe attım, bir kez olsun aklıma gelmedi ve bir daha hiç içmedim ama bu pmo öyle bir illet ki sigaradan daha beter bir illet bırakmak, cinsel dürtülerini bastırmak çok zor.
Fakat zorluklar olmadan başarı da olmaz degil mi?

Basaracagina inanıyorum kardeşim sakın yıkılma!

çok teşekkür ederim kardeşim hep birlikte başaracağız inşallah

western53

Merkür Yolcusu
Bende yaklaşık on ay önce 8-9. aylarımdaydım. Ve inan bana m. dan o kadar soğumuştum ki o zamana kadar neredeyse cinsel içerikli bir şeyler düşünmüyordum bile. Fakat bir gün durup dururken aklıma bir model geldi ve onu Google da arattım. Fazla ileriye gitmeden kendimi durdura bilmiştim neyse ki ama arzularımı tekrar uyandırmıştım. O şekilde yaklaşık 3-4 hafta dayandım fakat en sonunda kendimi bıraktım. Sonra aynı senin gibi düşünerek kendimi teselli ettim. Bak ne kadar boş bir şey olduğunu anladın vs. şeklinde. Yani aynı senin burada yazdıklarını düşünüyordum. Fakat o günden sonra bir daha kendimi tutamadım. Önce bir ay, sonra yarım ay, sonra 2 hafta derken bu süre 2 güne kadar çıktı ve hâlâ kendimi toparlayamadım. Daha doğrusu yeni yeni iki haftaya çıkıyorum. Yani anlayacağınız şeytanın oyunu bitmiyor her an dikkatli olmak lazım diye düşünüyorum. Neyse ki bu güzel site ve insanlar var. Allahın izniyle hep birlikte yeneceğiz bu hastalığı.

YksMan

Yeni Fapstronot
Bende yaklaşık on ay önce 8-9. aylarımdaydım. Ve inan bana m. dan o kadar soğumuştum ki o zamana kadar neredeyse cinsel içerikli bir şeyler düşünmüyordum bile. Fakat bir gün durup dururken aklıma bir model geldi ve onu Google da arattım. Fazla ileriye gitmeden kendimi durdura bilmiştim neyse ki ama arzularımı tekrar uyandırmıştım. O şekilde yaklaşık 3-4 hafta dayandım fakat en sonunda kendimi bıraktım. Sonra aynı senin gibi düşünerek kendimi teselli ettim. Bak ne kadar boş bir şey olduğunu anladın vs. şeklinde. Yani aynı senin burada yazdıklarını düşünüyordum. Fakat o günden sonra bir daha kendimi tutamadım. Önce bir ay, sonra yarım ay, sonra 2 hafta derken bu süre 2 güne kadar çıktı ve hâlâ kendimi toparlayamadım. Daha doğrusu yeni yeni iki haftaya çıkıyorum. Yani anlayacağınız şeytanın oyunu bitmiyor her an dikkatli olmak lazım diye düşünüyorum. Neyse ki bu güzel site ve insanlar var. Allahın izniyle hep birlikte yeneceğiz bu hastalığı.

8 9 ay ne demek helal olsun kardeşim inşallah ben de başaracağım. Sen de inşallah tekrar enki formu yakalarsın. Allah yardımcımız olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6