Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

5 Kişilik Telegram Grubu Kuracağım

random

Ay Yolcusu
Merhaba arkadaşlar, süreç içerisinde sizinle aynı amaç doğrultusunda bir arkadaş edinmenin çok yararlı olduğunu düşünüyorum ve bu vesileyle bir whatsapp grubu kurmaya karar verdim. Grupta birbirimizi tanıyacağız, birbirimizin bilgi ve tecrübelerinden yararlanacağız, yeri gelince içimizden biri krize girdiğinde destek olacağız vesaire. Grup benle beraber 5 kişilik olacak yani 4 kişiyi alacağım. Grubun çok büyük olmasını istemedim çünkü çok fazla olunca sorunlar çıkabiliyor: Örneğin çok büyük gruplarda herkes birbirini tanımadığından aktiflik düşük olur. Yaş aralığı olarak 18 ila 26 yaşları arasında kişiler yazarsa iyi olur. Bu arada ben de 24 yaşındayım.

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Telegram grubu açarsan daha iyi olabilir. Telegram olursa katılmak isterim.

augustus_rev

Ay Yolcusu
Merhaba arkadaşlar, süreç içerisinde sizinle aynı amaç doğrultusunda bir arkadaş edinmenin çok yararlı olduğunu düşünüyorum ve bu vesileyle bir whatsapp grubu kurmaya karar verdim. Grupta birbirimizi tanıyacağız, birbirimizin bilgi ve tecrübelerinden yararlanacağız, yeri gelince içimizden biri krize girdiğinde destek olacağız vesaire. Grup benle beraber 5 kişilik olacak yani 4 kişiyi alacağım. Grubun çok büyük olmasını istemedim çünkü çok fazla olunca sorunlar çıkabiliyor: Örneğin çok büyük gruplarda herkes birbirini tanımadığından aktiflik düşük olur. Yaş aralığı olarak 18 ila 26 yaşları arasında kişiler yazarsa iyi olur. Bu arada ben de 24 yaşındayım.
katılabilirim ben de 18im

random

Ay Yolcusu
Merhaba arkadaşlar biraz geç yazdığım için kusura bakmayın. Telegram grubu kurulması yönündeki öneriyi dikkate alarak whatsapp grubu yerine telegram grubu kuracağım. Burada ve özelde bana yazan ilk 4 kişiyi gruba alacağım

random

Ay Yolcusu
Hepinize özelden davet linkini yolladım

random

Ay Yolcusu
Gelmek isteyenler buradan ya da özelden yazabilirler

Son düzenleme:

random

Ay Yolcusu
Alım yapmaya devam ediyoruz, gelmek isteyenler yazsın

shape1
shape2