Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

60 günlük monk mode

unsatisfied

Yeni Üye
16.günden selamlar dostlar 60 günlük monk mode serüvenime giriyorum kendi günlüğüme bile anlatamadığım şeyleri gün gün buraya yazmak ve günlük sorumluluğu almak istedim
Yapılacaklar
-ilk hafta
-Her hafta tam 8 hafta gelişimlerimi sizlere akataracağım
-Haftanın 7 günü spor
-Paketlenmiş abur cuburlar yok
-günlük 9 saat uyku erken yatıp erken kalkma
-üniversite sınavım İngilizce ve Almanca öğrenimim
İlk gün olarak yapacağım çok iş olduğu için biraz geç yatıcam sanırım 2.günden itibaren uyku düzenini oturturum
1.hafta
Direk monk mode'a girdim sayılmam fakat 23.gün falan oldu sanırım fap tarzı isteklerim artık yok gibi yani sıfıra indirdim ama hedeflerim konusunda hala hırslanmış değilim neyi nasıl yapacağımı planlarımı her şeyi ayarladım
-Uyku düzenim oturdu
-Sabahları spora çıkıyorum
-beslenmem oturdu
-Akşamları çok düşündüğüm için günlük tutmaya başladım.Faydasını görüyorum.
Genel olarak hayat düzenim oturdu gibi 2.hafta meditasyonlara başlayıcam sanırım neyse onu yazıyorum sıfır yalanla.Sosyal medyayı bu süreçte kullandım fakat kısıtlı olarak gün boyunca değil 2.hafta sosyal medyayı da hayatımdan kaldırıp sadece bilgisayardan müzik dinleyeceğim.Bu arada bu süreçte okumaya başladığım OSHO kitabını herkese tavsiye ederim.Hayatınıza pozitiflik ve yeni bakış açıları katacaktır.2.haftada geri kalmış konularımı toplamış meditasyonlara başlamış bir şekilde gelmek istiyorum.Yazıyı yazdığım günden daha istekliyim.Bunu hayatınıza uygulayın arkadaşlar daha mutlu daha ferah olacağınızın garantisini verebilirim.

Son düzenleme:

Eff

Yoda
Yorucu gözüküyor. Süreçte ilerlersen, cinsel enerjinin vereceği enerji ile, başaracağına inanıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6