Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap 8. Günümde Relapse Oldum

arp

Yeni Üye
Relapse olduğum gün art arda 4-5 defa yaptım maalesef. Yaptıktan sonraki gün kendimi yine alıkoyamadım. :( Benim sorum daha çok şu şekilde: Relapse sonrası Chaser etkisini atlatmak için bana ne önerebilirsiniz dostlarım? Ne yapmalıyım sizce farklı olarak?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Farklı bir şeyler yapmanı öneririm dostum. Forumda Chaser etkisiyle alakalı konuları arayıp okumakla başla, sonrasında önceki sürecinden farklı şeyler yap. Aynı yöntemle yeni sürece girilmemeli, daha da geliştirilmiş bir plan yapmalısın.

Coutloff

Yeni Fapstronot
“P*rnoyu Bırakmanın Kolay Yolu” kitabını şahsım da dahil olmak üzere çok hafife almak bizi, kendi kafasını taşla ezen adamdan farksız kılıyor efendiler, okudun mu bilmiyorum ama okumamışsan senin için “su ve ekmek” kadar elzem bir ihtiyaç

..
.

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Relapse olduğum gün art arda 4-5 defa yaptım maalesef. Yaptıktan sonraki gün kendimi yine alıkoyamadım. :( Benim sorum daha çok şu şekilde: Relapse sonrası Chaser etkisini atlatmak için bana ne önerebilirsiniz dostlarım? Ne yapmalıyım sizce farklı olarak?
PBKY kitabı hocam . Net çözüm ! Sihir felan değil. Mantık ve akıl.

Moderatörün son düzenlenenleri:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6