Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

90 Günlük Süreç Tamamlandı

kral6666

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar bugün itibariyle 90 günlük süreci tamamladım.Benim için baya zor bir süreç oldu çünkü ben ağır bağımlı sayılacak derecedeydim.Öyle ki twitter hesaplarından acaba şunla klip çekecek mi diye yetişkin film yıldızlarını stalk felan yapıyordum.
Süreç adına diyeceklerim şu ki bence en zor kısımlar son 10 gün durmadan aklına isimler geliyor hatta rüyana giriyor.Örnek olarak bundan 5 gün önce rüyamda pmo yaptığımı gördüm,korktum çok şükür sadece rüyaymış.Bilinçsiz mi ayarladım bilmiyorum ama bugün de askere gidiyorum.Dopamin detoksu yapacağım bu sürede umarım onu da tamamlayabilirim.

Sürecin bana kattıkları:
*Düzenli Kitap okuma alışkanlığı.
*Özgüven
Flört ettiğim bir kız da var büyük ihtimal olacak,bunun pmo ile ne alakası var diyebilirsiniz.Gerçek şu ki arkadaşlar pmo sizin gerçek kadınlara olan ihtiyacınızı yok ediyor.Ne olsa en kötü bir klip açarım orda ne kadınlar var diyorsun içinden ister inan ister inanma benim için böyleydi.Kız arkadaşım olsun çok istiyordum ama sonra pmo yapınca "Ne gerek var,en seksileri,en güzelleri elimin altında." moduna giriyordum.
Daha fazlası da var ama şuan aklıma gelmedi.
Askere gideceğim diye pek bir hobiye başlamadım.Askerden gelince başta ehliyet ve spor olmak üzere birçok hobi edinmeyi düşünüyorum.
Bu süreçte herkese teşekkür ederim.Birlikte başaracağız👊

Dostum, tebrik ederim 90 günü tamamladığın için. Bence, sürecin öncesini ve süreçte olan şeyleri de detaylı bir şekilde anlatırsan forumdakilere daha iyi bir biçimde yardımcı olabilirsin.

UBERMAN

Ay Yolcusu
Arkadaşlar bugün itibariyle 90 günlük süreci tamamladım.Benim için baya zor bir süreç oldu çünkü ben ağır bağımlı sayılacak derecedeydim.Öyle ki twitter hesaplarından acaba şunla klip çekecek mi diye yetişkin film yıldızlarını stalk felan yapıyordum.
Süreç adına diyeceklerim şu ki bence en zor kısımlar son 10 gün durmadan aklına isimler geliyor hatta rüyana giriyor.Örnek olarak bundan 5 gün önce rüyamda pmo yaptığımı gördüm,korktum çok şükür sadece rüyaymış.Bilinçsiz mi ayarladım bilmiyorum ama bugün de askere gidiyorum.Dopamin detoksu yapacağım bu sürede umarım onu da tamamlayabilirim.

Sürecin bana kattıkları:
*Özgüven
Flört ettiğim bir kız da var büyük ihtimal olacak,bunun pmo ile ne alakası var diyebilirsiniz.Gerçek şu ki arkadaşlar pmo sizin gerçek kadınlara olan ihtiyacınızı yok ediyor.Ne olsa en kötü bir klip açarım orda ne kadınlar var diyorsun içinden ister inan ister inanma benim için böyleydi.Kız arkadaşım olsun çok istiyordum ama sonra pmo yapınca "Ne gerek var,en seksileri,en güzelleri elimin altında." moduna giriyordum.
Askere gideceğim diye pek bir hobiye başlamadım.Askerden gelince başta ehliyet ve spor olmak üzere birçok hobi edinmeyi düşünüyorum.
Dostum öncelikle mezun oldun bunun için seni tebrik ediyorum. Askerlık için de hayırlı tezkereler

kral6666

Venüs Yolcusu
Dostum, tebrik ederim 90 günü tamamladığın için. Bence, sürecin öncesini ve süreçte olan şeyleri de detaylı bir şekilde anlatırsan forumdakilere daha iyi bir biçimde yardımcı olabilirsin.
Teşekkür ederim evet bununla ilgili askerden gelince detaylı bir flood hazırlamayı düşünüyorum.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Tebrik ederim, çelik bir iradeye sahip olduğunu kanıtladın. Darısı hepimizin başına.

Flört ettiğim bir kız da var büyük ihtimal olacak,bunun pmo ile ne alakası var diyebilirsiniz.

Asla demeyiz. Şuan sosyal medyada bile kızı iplemeyen / sinirli mesajlar atan erkekler için bile "taze 31 sonrası" diye dalga yorumlar yazılıyor.

Düzenli mast. yapıp duygularını öldüren kişiler zaten dediğin gibi kadına yatırım yapmak, onu mutlu etmek vb. istemiyor, çünkü içindeki o duygular ve enerjiler kayboluyor.

Muhammet20

Venüs Yolcusu

Sürecin bana kattıkları:
*Özgüven
Helal olsun sana dostum. Sağ salim git gel. Ben de 6 ay sonra nasip olursa askerim."

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6