Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

90.günü devirdik

yagizykl

Yeni Fapstronot
Evet arkadaşlar 90.güne geldim bu süreçte 1 kere rüyalandim oda rüyamda birşey görmedem rüyalanmışım zor muydu bu süreç evet maks 5 kere felan bozdum 10 gün 16 gün 18 gün 21 gün 30 gün diye gidiyor en son hiç zorlanmadan geldim 90 güne gerçekten artık bıkmıstım o kadar güne dayan sonra boz harbiden sıkıldım artık bu durumdam ve gerçekten kafamdan sildim kesin olarak ve hiç zorlanmadan aklıma bile gelmeden yendim nasil oldugunu bende bilmiyorum açıkcasi sanki bi sihirli güç yardim ettide unuttum relapse olmayi ama ilk günden anlamistim basaricagimi çünki %0 istekle basardım ve bu süreçte hiç bi işlede ugrasmadım evde bos bos otur dershane o bu şu klasik yani zaten cogu gun evde geçirmek zorundayiz malum karantina felan ve karantina gerçekten benm moralimi alt ust etti 90 gunu devirmiş olsamda heralde evde sıkısıp kalmaktan bi yıkıklık yok deil içimde
Suan yeni bisey buldum kendime hackerlıkla ugrasmaya basladim hayirlisi bakalim böyle yani kısacasi olay :)

Michael Scott

Emekli Moderatör
Dostum seni tebrik ediyorum ? Müsait olduğunda bir mezuniyet yazısı yayımlarsan çok mutlu olurum.

Arda

Ay Yolcusu
En zoruda karantina zamanında başarmaktır. En basit olarak sinemaya, konsere, bir kafe veya arkadaşlarla sahilde çimlere oturup takılmacayı bile yapamadığımız dönemde cidden çok zordur ama sen başarmışsın tebrikler dostum ben de senin yolunda ilerliyorum 22. Gün ilk denememde :)

isxo

Jüpiter Yolcusu
Tebrik ederim dostum. İnşallah bizde o güzel günleri hep birlikte görürüz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6