Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ağır Kilo Mu Hafif Kilo Mu?

fapmastertikz

Çifte mezun
2 buçuk senedir spor yapiyorum. Belli bir seviyeye geldim spor konusunda. Ilk 1 buçuk yılımı boşa geçirdim gelişim kaydedemedim. O zamanlar yeşil mercimek ile besleniyordum. Ama daha sonrasında sigarayı bırakmamla tavuk almaya başladım ve gelişimim sonunda artmaya başladı. Ağırlıklarım düzenli olarak artmaya başladı hissiyat olarak da formu düzgün yapmaya başladım. Ancak şöyle bir sorun var ortada; salonda bir abi ile idman attığım zaman tamamen hissiyat odaklı idman atiyoruz. Yani düşük kilolarla giriyoruz ama çok zor kalkiyor. Benim sorum da tam olarak burda; yüksek hacim az tekrar mı daha iyi yoksa az hacim yüksek tekrar mı?

Eff

Yoda
Ben 10-12 tekrarın üstüne çıkmam. 7-8 tekrarın da altına inmem. Bu ayarda bir kilo seçerim.

hasan985

Yeni Üye
Yüksek ağırlık, düşük terkar 5-6 tekrar hacim kazanmak kas kütlesi koymak için en ideali

fapmastertikz

Çifte mezun
Ben 10-12 tekrarın üstüne çıkmam. 7-8 tekrarın da altına inmem. Bu ayarda bir kilo seçerim.
Yüksek ağırlık düşük tekrarlar👌
Yüksek ağırlık, düşük terkar 5-6 tekrar hacim kazanmak kas kütlesi koymak için en ideali
Son 1 aydır bu tekniği uyguluyorum ve fark ediyor vücutta gerçekten. Özellikle testesteronu vücudumda inanılmaz şekilde hissettiğimden ağırlıklarım da düzenli artiyor. Tavsiyeleriniz için teşekkürler🫡

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6