Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Aile ile olan sohbetin artması.

mirror16

Venüs Yolcusu
Fap yaptığım yıllarda ailem ile sohbetim iyi değilken nofap sürecim ile birlikte oturup rahatça sohbet edebiliyorum. Bunu biraz yüzümde ki solgunluğa da bağlıyorum. Fap dönemimde çok fazla yüzüm soluktu. Şu an can geldi resmen. Hormonları boşa kullanmayınca vücuda dağılıyor resmen.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Haklısın evet Nofap ile gelen özgüven ve hafif enerji gerçekten daha çok konuşmaya itebiliyor.

Ciks

Mezun
Normalde kardeşimle pek sohbet etmeyiz. Ya o sıkılır ya da ben. Dün 35. gündeydim ve telefonda 50 dk. konuşmuşuz.

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Geçenki sürecim iyiydi ama bende pek olmadı gibi. Eğer böyle faydası olduysa ne mutlu. Pandemi yüzünden 20+ yaşımda evde kalmam kötü oldu , şahsen kendi içimde bile rahatsız oluyorum evden yemekten. İşe girmiştim ama virüs yüzünden çıktım. Şimdi yatırımla para artırmaya çalışıyorum , belki başarırsam kafamdaki kafesi kırabilirim.

Ciks

Mezun
Geçenki sürecim iyiydi ama bende pek olmadı gibi. Eğer böyle faydası olduysa ne mutlu. Pandemi yüzünden 20+ yaşımda evde kalmam kötü oldu , şahsen kendi içimde bile rahatsız oluyorum evden yemekten. İşe girmiştim ama virüs yüzünden çıktım. Şimdi yatırımla para artırmaya çalışıyorum , belki başarırsam kafamdaki kafesi kırabilirim.
Bu hemen olmuyor. 30'lardan sonra oluyor daha çok. Aynı evdeyken ve senin durumundayken muhabbet daha zor olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6