Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

AK SÜVARİ'NİN ŞAFAK YOLCULUĞU - 30 GÜN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The White Rider

Emekli Moderatör
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
223
Tepki puanı
783
Puanları
160
Merhaba arkadaşlar;

Şafak yolculuğumda 30. Güne ulaşmış durumdayım. 30 gün adına yaşadığım değişimleri ve de farklılıkları kısa ve de öz bir şekilde sizlere anlatmak istedim.

Öncelikle daha umursamaz bir birey olduğumu belirtmek isterim. Umursamaz derken yani basit şeyleri kafaya takmıyorum, neyin ne olduğunu daha iyi biliyorum. Hayatın ciddiyetini daha iyi kavrıyorum. Özgüvenim gayet yüksek. Beyin sisi yaşamıyorum diyebilirim. Ki daha iyi olacağımı da umuyorum bu konuda. Anlama, dinleme, konuşma durumlarında gayet daha iyi hissediyorum.

Fiziksel olarak da aynı şekildeyim. Sporla beraber daha sağlam ve de sıkı bir vücuda sahip oldum, ki bunu da böyle bırakmayıp daha da ilerleteceğim. Kısa süre içerisinde kas kütlemin arttığını gözlemleyebiliyorum. Beslenmeme, sporuma, hayatıma, gelişimime daha fazla özen gösterip, aynı şekilde daha fazla da önem veriyorum.

Hayattan daha fazla zevk almaya başladım. Kirli görüntü ve de düşünceler yavaş yavaş zihnimden siliniyorlar. Kötü düşünce ve de duygulardan arınıyorum. Cinselliği asla aklıma getirmemeye çalışıyorum, aklıma geldiği gibi de başka bir şeye yöneliyorum. Cinsel görüntülerden, yerlerden nefret ediyorum. İşi kafada bitirdim diyebilirim.

Vaktimi neredeyse hiç boşa harcamamaya çalışıyorum. Daha verimli kullanabiliyorum zamanı. Mesela sürece başlamadan önce istediğim saatte uyanamazken, şimdi istediğim saatte sağlam bir şekilde uyanabiliyorum. Araştırma, sorgulama, düşünme gibi konulara daha verimli bir şekilde zaman ayırabiliyorum. Gelişimi kendimden eksik etmiyorum. Ve sürekli başaracağım, kazanacağım inancını da kendimle beraber taşıyorum.

Kısa ve öz bir şekilde değindiğim gibi sürecim gayet iyi gidiyor. Şafak yolculuğumun 30 günü burada tamamlanmış bulunuyor. Yolculukta 60. Güne ulaştığım zaman tekrardan sizlere bilgi vereceğim.

"Look to my coming on first light of the 90. Day, at down look to the east." - "90. Günün şafağında beni bekleyin, şafakta doğuya bakın."
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst