Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Akıllı Çalışma (Videolar)

Targetlock

Deneyimli Üye
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
656
Tepki puanı
907
Puanları
160
YKS için yakında 100 lü günlerin sonuna geleceğiz.
O halde daha verimli çalışmanın tam vakti.

Arkadaşlar keşfettiğim bir şeyi söyleyeyim: 100. günden sonraki gün 99 gün kalmış oluyor fakat öğrenciler aradaki sıcak değişimin farkındadır. (Daha dün 100 dü yani. )

Öğrenciler için panik 92. günde başlar. Aslında 100. Günle arada sadece 1 hafta falan vardır. Bunu tıpkı marketlerdeki fiyat hilesi gibi düşünün. Fakat çalışmadan geçen bir haftadan sonra gün 92 yi göteriyor. Daha bir hafta önce kendini avutan herkes artık panik ortamına girmek zorundadır. Kimse 100. günden 8 gün uzaklaştık sadece demez. Herkes 89. güne 3 gün kaldığını görüp paniklemeye devam eder.
Bu tarz dönüm noktalarını verimli çalışarak geçirmiş olun. Çünkü paniğe düşen rakip kendi potansiyelinin %40 ı nı anca kullanır. Bu sırada tabi ki siz nitroya abanmalısınız. Kaos ortamlarını iyice kavrayın ve stresin önüne verimli çalışmayla geçin. Sonra durumun tadını çıkarın.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst