Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Altın Işığın Maceraları (90+ Mezuniyet Yazısı)

GoldenLight

Altın Işık
Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
92
Tepki puanı
155
Puanları
43
Altın Işığın Mezuniyet Yazısı.

Neverfap Öncesi GoldenLight:

Bundan yaklaşık bir sene önce hiç Neverfap ile tanışmayan GoldenLight hayatının en berbat anlarını yaşıyordu. Hayatı o kadar çok dibe vurmuştu ki artık tek yapabildiği şey herşeyden kaçıp, bilgisayar başında saatlerce fap yapmaktan ibaretti. Onu teşvik edecek ya da onu o zehirli dünyadan çıkaracak hiçbir güzel şey yoktu. Sadece fap yapmıyordu hayatı o kadar çok dibe vurmuştu ki tek dostu bilgisayar oyunları ve sigara olmuştu. Bilgisayar oyunlarından sahte arkadaş ortamı ile bir nebze mutlu olan GoldenLight iyice asosyal olmuştu. Ailesi bu duruma çok üzülüyordu onu bir psikiyatre bile götürmüşlerdi. Psikiyatr ile uzun soluklu konuşmaların ardından iyice berbat olan beynine birde antideprasan eklenmişti. Antidepresanların verdiği yıkıcı etkileri bilmeyen GoldenLight, bir nebze mutlu olurum diye bu ilaçlara sarılmıştı. Denize düşen yılana sarılır misali :D

Beyini iyice tahrip olan GoldenLight, hala bir çıkış yolu aramaktaydı. Arkadaş ortamında sessiz ve sakin içine kapanık birisi olmuştu. Her gün kendisine soruyordu neden böyleyim. Önceden böyle olmadığı için, aradaki farkı görüyordu.
Biraz daha geriye gidelim. İlkokul zamanlarında ki GoldenLight tamamiyle özgüven dolu ve çekici bir erkekti. Tek başına koca bir sınıfı güldüren lanet bir herifin tekiydi. O kadar çok komik bir insandı ki, öğretmenleri bile onunla sohbet etmek için can atıyordu.(yazar burada kendini övmüş olabilir ama gerçekten öyleydi)

Lise zamanı geldi çattı. Babasının tayini hiç gitmediği bir yere çıkmıştı, Ankaraya. Hayatının en boktan dönemlerini burada geçireceğinden hiç haberi yoktu. Ankaraya yerleşen adamımız, lisenin devam eden günlerini burada geçirmeye başladı. Arkadaş ortamında sürekli fap yapan ve uyuşturucu kullanan insanlar vardı. Buna özenen GoldenLight bir keresinde uyuşturucuyu bile denedi,fakat korktu. Böyle ortamlardan uzaklaşmak için canla başla uğraştı,ve her yeri bu insanlar ile doluydu. Artık tek yapabildiği yalnız kalmaktı. Babası ona ödevlerini yapmak için bir bilgisayar almıştı. Ve herşey bu bilgisayar ile başlamıştı. Günde 1-2 saat ile başlayan bu verimsiz vakitler günde 10 saate çıkmıştı. Böylelikle asosyal birisi haline gelmişti. p***o ile içli dışlı olmuştu.
Bu böyle böyle devam etti ve üstüne sigara geldi, onun üstüne bilgisayar bağımlılığı. Ve sonra antidepresanlar.

İyice kambur ve zayıf birisi olmuştu. Onu gören insanlar. Lanet olsun,şu çocuğa sandviç filan verin diyordu :D
Bkz:Spermin içinde ki vitaminler.
Günde 2 defa yapmadan duramıyordu artık. Bunun üstesinden gelmek için bir çıkış yolu aradı. Çünkü hayatı artık gerçekten çekilmez bir hal almıştı.
Her fap yaptıktan sonra kendini kötü hissetiğini biliyordu. Durmak bilmeyen duşlar,ve kabaran su faturaları hahaha. Buna yeter artık dedi. araştırmaya koyulmuştu ve internete "mastürbasyonun zararları" yazmıştı. Çıkan sonuçlar cidden çok şaşırtıcıydı. Fap yapmak bir ihtiyaç,ve bunu yapmak insanın rahatlamasını sağlıyor yazıyordu.
Bunu duyan adamımız sorunları farklı yerlerde aramaya çalıştı ve sonuç yine nafile.

Bir gün yine rutinlerini aksatmadan devam eden GoldenLight, youtube gezerken bir video denk geldi. Videoda ki adam tam tamına 600 gün mastürbasyon yapmamıştı. Evet doğru bildiniz Umut Bural. İnce işler videosuna denk gelmişti. Ve video izledikten sonra kafasında bir ampül misali bir fikir belirdi,işte bu dedi. Bunu öğrenmek için sadece "Nofap" yazdı. O gün hayatının değişeceğini bilmiyordu...


Neverfap Sonrası GoldenLight:

Evet boktan hayatını düzeltmek için son bir çaresi vardı NOFAP. Bunu duyan adamımız sürekli nofap araştırmasına girmiş,bilgi üstüne bilgi katmıştı. Geçen süre zarfında antidepresanları bırakmıştı nofap öncesinde. Beyin ve ödül mekanizmasını, işleyişini öğrenmişti. Her araştırmada kendisinin üzerinde bıraktığı etkileri görebiliyordu. Yaşadığı o tüm sorunların kaynağı olarak, kötü alışkanlarını görmüştü. Reseptörlerinin ne kadar köreldiğini öğrendikten sonra evet dedi sorunun kaynağı burada.

İlk haftalar gerçekten çok zorlu geçiyordu. Ama başka çaresi kalmamıştı bunun üstesinden gelmek için herşeyini ortaya koymuştu. Çünkü kaybedecek bir şeyi yoktu.

1.Flatline Evresi:

Bu aşama gerçekten çok zorlu bir aşamadır. (Flatline evresi iki aşamadan oluşmaktadır. Birinci evresi daha çok mental ve fiziksel açıdan vurur insanı. İkinci aşaması daha kolaydır ama uzun sürer. İkinci aşamada libido yoktur ama mental açıdan iyi hisseder insan kendini.)

Bu flatline aşamasına ilk defa giren adamımız. Kendini çok kötü hissetmeye başlar. Penisi küçülür,kendini gibi hissetmeye başlar. Az kalsın bu evrede bozuyordu ama yardımına bulutların arasından aşşağıya doğru inerek bir meleee-kk. Ne saçmalıyorum ben. Çaresine bilgi koşar çünkü düşmanını iyi tanıyan bir insan onu neresinden vuracağını bilir. Flatline'yı bilen dostumuz bu evrenin geçici olduğunu bilir. Bu mentalite ile devam eden GoldenLight 1-2 hafta içinde bu durumun içinden çıkmıştı.

Karşı Cins Etkileri:

Artan libido ve testestron adeta onu karşı cinse itekleyen bir el gibiydi. Utangaç ve karşı cinse karşı hiç bir bilgisi olmayan GoldenLight hormonlarının verdiği etki ile kendine daha çok çeki düzen vermeye başlamıştı. İlk önce zayıf görüntüsünden kurtulmalıydı bunun için nofap bel bağlayamazdı. Spor yapmaya başladı. Karşı cinse olan başarı kat sayısını arttırmak için,Neverfap forumunda bir yazıya denk gelmişti. "Red Pill" Bu kavramı ilk defa duyuyordu. Erkekadam.org sitesini keşfetmişti bu onun kırılma noktasıydı. Red Pill felsefini özümsemek için bir hayli zaman almıştı. Çünkü uzun bir süre "Blue Pill"e alışan beyni bunu idrak etmekte zorlanmıştı.

Beden dilini,maskülen davranış biçimini,alfa beta kavramlarını öğrendikten sonra, ne kadar yalnış yaptığını öğrenmişti. Bunu düzeltmek için elinden geleni yaptı ve gerçekten başarılı olmuştu. Yolda yürürken kızların bakışları çok değişmişti buna alışık değildi. Saçma sapan gülen kızlar oluyordu. Acaba dönüp bende bir sorun var mı diye baktığı bile olmuştu hahahas.

Utangaç olan GoldenLight bunun üstüne gitmek için bir date bile ayarlamıştı. Buluşmaya gittiğinde ilk başta heyecan olmuştu tabi, ama üstüne gitme cesareti içlerinden ,derinlerden bir yerden geliyordu. Nofap etkisi çoktu gerçekten. Buluşmaya giden adamımız kızı başarılı bir şekilde etkilemişti ve bunun verdiği özgüven, pmo'nun verdiği saçma sapan zevkten 100 kat daha güçlüydü. Flörtleri artmaya başlamıştı o buna alışık değildi. Bir sabah telefonuna baktığında mesaj sayısına inanamadı çünkü bir sürü Günaydın mesajı vardı.(14 tane Günaydın mesajı aldıktan sonra gerçekten o gün bambaşka bir insan olduğumu anlamıştım)

Hafızaya Etkisi:

Limitless filmini izleyenler bilir. Tıpkı o hap gibi bir etkiyi sahipti Nofap. Şimdi biraz abartmış olabilirim diyeceksiniz ama gerçekten eksilerden gelen bir adama göre,bu onun için bir süper güçtü. Beynim o kadar iyi çalışmaya başladı ki en ufak detayları görebiliyordum. Bir ara kendimi Einsten gibi bile hissetmiştim. Buraya yazacağım şeyler sadece yazılardan ibaret. Hissettiklerim buz dağının görünen kısmı gibi...


Fiziksel Özellikler:

Zayıf olan dostumuz kendini geliştirmek için artık yeterince enerjiye sahipti. Bu enerjiyi, cinsel enerjiyi kanalize etmek için fitness'a başlamıştı. Fazla enerjisi ona sporda iyi performans veriyordu. Böylelikle iyi bir fiziğe kavuşmak için elinden geleni yapıyordu. Eskiye nazaran gerçekten iyi bir kas kütlesine sahip oldu.


Ruhani Özellikler:

Pmo yapmak benim için ruhu kirleten bir eylemdi. Bunu gerçekten ruhumun derinliklerinde hissediyordum ,ruhsal olarak sürekli bir kendimi kötü hissetme vardı. Sanki yaptığım şeyler ruhumu paramparça etmiş gibiydi. Gerçekten de öyleydi. Nofap başladıktan sonra yaratıcım ile bağım güçlendi. Sezgisel olarak güçlenmiştim.


2.Flatline Evresi:

Bu aşama yukarıda belirttiğim gibi çok uzun sürebiliyor. Libido yok fakat mental açıdan iyisiniz. Şu sıralar mental açıdan iyiyim ama libido yok ve hala devam etmekte arada bir uğrayıp gidiyor libidom. Fakat her şeyin geçici olduğunu biliyorum beyin tahribi fazla onarması zaman alacak.Evet bugün 90.Güne ulaştım. Başarı hikayelerinde bir hikayem var artık benimde. Eminim sizin de olacak ,bu yol basit değil. Ruhun sınavı ,kralların yoludur bu yol.

Yazım kuralları ve imla hataları yapmış olabilirim. Farklı bir anlatım biçimi kullanmak istedim hikaye gibi yani.

Mezuniyet listesinde, Altın Işık gibi parlayacağım. Sevgilerle...

 

Erdem388

Yeni Fapstronot
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
9
Tepki puanı
16
Puanları
3
Tebrikler başarmana sevindim anlatımın hoşuma gitti farklı bir anlatım olmuş. Devamının gelmesini dilerim. Bende 155. Gündeyim mezuniyet hikayesi kurgulamıştım kendim için heveslenmiştim ama 2 aydır flatline dönemindeyim bu konu vb konularda hiç bişiy yapasım gelmiyor şu sıralar hevesim kursağımda kaldı :( çok uzun sürdü bu sefer flatline sürem inşallah kısa sürede atlatırım.
 

GoldenLight

Altın Işık
Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
92
Tepki puanı
155
Puanları
43
Ana sayfadaki mezunlar listesine adını yazdım. Yeni sitenin İLK MEZUNU tebrikler!
Yeni sitenin ilk mezunu olmaktan gurur duyuyorum 😁

Tebrikler başarmana sevindim anlatımın hoşuma gitti farklı bir anlatım olmuş. Devamının gelmesini dilerim. Bende 155. Gündeyim mezuniyet hikayesi kurgulamıştım kendim için heveslenmiştim ama 2 aydır flatline dönemindeyim bu konu vb konularda hiç bişiy yapasım gelmiyor şu sıralar hevesim kursağımda kaldı :( çok uzun sürdü bu sefer flatline sürem inşallah kısa sürede atlatırım.
Aynı durumu yaşamaktayım. Sadece sabr etmen lazım. Uzun süre bağımlı olan beyin onarması zaman alacak ama herşey geçici inşallah iyi olacağız dostum
 

Daria

Venüs Yolcusu
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
32
Tepki puanı
93
Puanları
43
Kendini çok güzel ifade etmişsin tebrik ederim, harika bir başarı ve aslında hayatının kökten değişimini içeriyor mezuniyet yazın. Buna oldukça sevindim, bu hepimizin sonunda görmek istediği etki ve hayat değişimi. Cidden darısı artık bizlerin başına :D
 

GoldenLight

Altın Işık
Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
92
Tepki puanı
155
Puanları
43
Kendini çok güzel ifade etmişsin tebrik ederim, harika bir başarı ve aslında hayatının kökten değişimini içeriyor mezuniyet yazın. Buna oldukça sevindim, bu hepimizin sonunda görmek istediği etki ve hayat değişimi. Cidden darısı artık bizlerin başına :D
Bu konularda pek iyi değilimdir zaten. Ama yazmaya bir kere başlayınca gerisi geliyor cidden. Senin çabanı görüyorum zaten sanırım 2.mezun sen olacaksın gibi 😁
 

Senharikabirisin

Merkür Yolcusu
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
196
Tepki puanı
219
Puanları
58
Harika bir mezuniyet yazısı olmuş. Çok tebrik ederim sürecinin devamını dilerim. Ben de gaza geldim inşallah başaracağım goldenlight. İsmimi buraya yazdırmak şart oldu benim için geri dönüş yok. (Su faturasını düşüneceğim artık 😂)
 

Targetlock

Neptün Yolcusu
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
370
Tepki puanı
469
Puanları
120
Tebrik ederim. Altın ışığın lümenini artır. Kör et gözleri. 90 ı 100 100 ü de 200 derken bakalım ne kadar güçlü ışığın. BAAS
 

GoldenLight

Altın Işık
Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
92
Tepki puanı
155
Puanları
43
Harika bir mezuniyet yazısı olmuş. Çok tebrik ederim sürecinin devamını dilerim. Ben de gaza geldim inşallah başaracağım goldenlight. İsmimi buraya yazdırmak şart oldu benim için geri dönüş yok. (Su faturasını düşüneceğim artık 😂)
Su faturası cidden çok gelmeye başlamıştı aman dikkat et hajajs
Tebrik ederim. Altın ışığın lümenini artır. Kör et gözleri. 90 ı 100 100 ü de 200 derken bakalım ne kadar güçlü ışığın. BAAS
FAPÇİ OLMAMAK İÇİN BASSS
 

hasanmertayd

Yeni Fapstronot
Katılım
9 Kas 2020
Mesajlar
31
Tepki puanı
36
Puanları
19
Yaşanmışlığın anılardan çok etkilendim, sanki bana eski ben-i hatırlatıyormuş gibi.
Benimde temel amacım 90.günlere ulaşmak bunun için mücadele ediyorum ve bu mücadele isteğinin temel amacı; 15 ila 10 gün aralıklarla dayanıp, fap yapmayıp; gözlemlediğim özellikler oldu, umarım bu yolda; bende senin gibi başarıya ulaşacağım, değerli paylaşımın için çok teşekkür ederim, ilhamlandım. :)
 

GoldenLight

Altın Işık
Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
92
Tepki puanı
155
Puanları
43
Yaşanmışlığın anılardan çok etkilendim, sanki bana eski ben-i hatırlatıyormuş gibi.
Benimde temel amacım 90.günlere ulaşmak bunun için mücadele ediyorum ve bu mücadele isteğinin temel amacı; 15 ila 10 gün aralıklarla dayanıp, fap yapmayıp; gözlemlediğim özellikler oldu, umarım bu yolda; bende senin gibi başarıya ulaşacağım, değerli paylaşımın için çok teşekkür ederim, ilhamlandım. :)
Motive ettiysem ne mutlu bana. Zor bir yol olacak ama inan bana bu zor yol hiçbir zaman seni boşa çıkarmayacak. Umarım mezuniyet yazını görme dileğe ile...
 

Loner

Yalnız Adam
Üretken Üye
Katılım
7 Eki 2020
Mesajlar
93
Tepki puanı
210
Puanları
71
Yaş
20
Dostum bazı yerlerde kendimi gördüm ve bir duygulanma yaşamadım desem yalan olur. Gerçekten tebrik ederim, umarım ömrün boyunca altın ışığın sönmez. 90 günü hepimizin görmesi dileğiyle...
 

GoldenLight

Altın Işık
Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
92
Tepki puanı
155
Puanları
43
Dostum bazı yerlerde kendimi gördüm ve bir duygulanma yaşamadım desem yalan olur. Gerçekten tebrik ederim, umarım ömrün boyunca altın ışığın sönmez. 90 günü hepimizin görmesi dileğiyle...
Umarım kardeşim benim gibi bir çok insanın olduğunu biliyorum. Hayatımızı mahveden bu çukurdan çıkmanın yolunu umarım bir gün herkes bulur.
 

Bravo

Mars Yolcusu
Katılım
6 Kas 2020
Mesajlar
130
Tepki puanı
164
Puanları
53
Tebriklerrrr.Şimdiye kadar okuduğum en güzel yazı biçimiydi.Darısı tüm fapstonotların başına.En büyük hayellerimizden birisi başarı hikayesi yazmak.Ve sen bunu başardın.Hayatında başarılar dilerim
 

Eff

Satürn Yolcusu
Katılım
5 Eyl 2020
Mesajlar
262
Tepki puanı
297
Puanları
103
Lanet olsun,şu çocuğa sandviç filan verin diyordu.
Burada koptum.
Güzel bir yazı olmuş. 14 günaydın mesajı mı? Dur ekrana ekmek banayım bari. :DDD
Mutlu oldum ve tekrar hatırladım kendime sınır koymamalıyım.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst