Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Anket eklentisi

admin

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
4 Tem 2020
Mesajlar
71
Tepki puanı
115
Puanları
43
Forumdaki kullanıcı kitlemizi daha iyi tanımak ve PMO bağımlılığı konusunda istatistiksel veri biriktirmek için kullanacağımız eklenti.

 

admin

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
4 Tem 2020
Mesajlar
71
Tepki puanı
115
Puanları
43
Arkadaşlar eklentiyi bir kez daha inceledim genel olarak güzel bir add on fakat aynı işlevi google forms kullanarak ta yapabiliriz. Veri analizi konunda yüksek lisans yapan birisi olarak sitede mümkün olduğunca (gizlilik kurallarına uyularak) veri toplanması ve bunların analiz edilmesi taraftarıyım.

Kayıt sonrasında
yaş, porno geçmişi, pmo seansı ortalama süresi, Gerçek partneri varmı ,penis uzunluğu, sunum yada topluluk önünde konuşma anksiyetesi (1 ile 5 arasında bir sayı ile ifade edilmek üzere) , Arkadaş ortamındaki kız sayısı nın erkek sayısına oranı ( kız arkadaşı yok ile 1/10 1/9 1/8 1/7.....1/1 2/1 3/1 ........10/1 arasında )

Sayac uygulamasında
resetleme saati , haftanın hangi günü, iş yoğunlugu (1 ile 5 arasında bir sayı ile ifade edilmek üzere)

Bu değişkenleri daha da genişleterek güzel bir araştırma ortaya koyabiliriz. Bunun analizini bizzat ben makina ögrenmesi kullanarak yapabilirim.
 

admin

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
4 Tem 2020
Mesajlar
71
Tepki puanı
115
Puanları
43
Şuan bu konuda yapılması gereken yeni kayıt olan kullanıcılara sunulacak formu hazırlamak ve bunun gösterileceği sayfayı belirlemek.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst