Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Arada Kaldım

İçimdebirdünya2961

Yeni Fapstronot
Nofape başladım 10 gün önce. Hayalim, bu pmo yu evlenene kadar devam ettirmek. Müslümanım elhamdülillah. Allah'a iyi bir kul olmak için çıktım bu yola. Allah bildiği gibi yapsın bir sitede rast geldim ki, nofap bilimsel değilmiş. İnanmak istemesemde, hayallerim, iyileşme umudum yerle bir oldu, mahvoldum, o kadar sağlam ilerliyordum ki, kriz bile gelmiyordu, öyle kafama koymuştum, Mükemmel bir insan olacaktım, sapıkça cinsellik eğilimlerim gidecekti. Çok kötüyüm.

Yusufz

Ay Yolcusu
Kardeşim uyuşturucunun zararları bariz Pmo'nun uyuşturucudan hiçbir farkı yok. O ekrandan gözlerini ayıramayınca ve yaparken zevkin yanında o pişmanlık, insana çok acı veriyor. Yanlış bir şey yaptığını, kendini uyuşturduğunu belli ediyor.

İçimdebirdünya2961

Yeni Fapstronot
Çok sağolun dostlarım benim. Diyorlar ki Nofabçılar psikolojik olarak düzeldiğini zannediyorlar, Bu beni yıprattı, Sizce Etkilere inanmadan etki görenler var mı

Lazkopat

Emektar Üye
Çok sağolun dostlarım benim. Diyorlar ki Nofabçılar psikolojik olarak düzeldiğini zannediyorlar, Bu beni yıprattı, Sizce Etkilere inanmadan etki görenler var mı
Söylediğim videoyu izledin mi? Nofap plasebo mu değil mi diye soruyorsun sanırım. Bence değil. Odaklanılması gereken de bu değil. Bu kadar insan iyileştiğini düşündüğü için iyileşmiş olamaz. Ha tabi plasebonun ufak da olsa etkisi vardır.

İçimdebirdünya2961

Yeni Fapstronot
Söylediğim videoyu izledin mi? Nofap plasebo mu değil mi diye soruyorsun sanırım. Bence değil. Odaklanılması gereken de bu değil. Bu kadar insan iyileştiğini düşündüğü için iyileşmiş olamaz. Ha tabi plasebonun ufak da olsa etkisi vardır.
Evet kardeşim çok destek oldu Allah razı olsun. Kafamdaki sorular giTTi, herşey bilimselmiş?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6