Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Aranızda İçgüdü Yönetimini Bilenler Var Mı ?

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Dostlar aranızda içgüdü yönetimi hakkında bilgisi olan ve bunu kendi üzerinde uygulamış olanlar var ise sizlerden bir kaç tavsiye almak istiyorum ve bir kaç şey sormak istiyorum.
Bunu iradeye de benzetebiliriz sanırsam.

bayGelişim..

Yeni Fapstronot
İrade de denebilir daha çok iç motivasyon diyebiliriz disipline de benzer ama farklılıkları var

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
İrade de denebilir daha çok iç motivasyon diyebiliriz disipline de benzer ama farklılıkları var
Evet aslında birbirlerine benzerler ama ince sınırları var. İçgüdüsel olarak genimize evrimsel tarihten beri işlenmiş olan bir gerçek var, örnek vereyim çiftleşme arzusu. Sırf bu sebepten dolayı karşı cinsi güzel bulmamıza yarayan bir sürü hormon salgılıyoruz. Tam olarak sorum şu ki ben bilinç olarak bunlara tamamen kapalıyım. Biliyorum daha önceden hiç sevgilim olmadı, sevgisiz bir ortamda büyümedim annem sevgisini fazlasıyla hissettirirdi.

Modern dünya da ki hiç bir kadın hele ki Türkiye de ki gerçekten elde etmeye değecek insanlar olduğunu düşünüyorum, yahu sanki sen çok mu bir şeysin ne başardın hayatında diyebilirsiniz ve gayet yerinde bir soru. Buna tek cevabım çabalıyorum ve bir kaç yıl sonra gerçekten elde tutulur kayda değer başarılar elde edeceğim şüphesiz. Kadınlara baktığımızda hele ki Türkiye gibi bir ülkede birçoğu çok özgüvenliler bomboş bir özgüven, hiç bir vasıfları yok 2 saç boyatıp biraz açık giyinerek istedikleri her şeyi elde edebileceklerini düşünüyorlar. Onların peşinden koşup kendimi ezik köpek yerine koymak istemiyorum bilinç olarak da bunu yediremiyorum evet. Kadınlara karşı olan ilgimi kökten kaybetmek istiyorum.

Fakat sorun şu ki NeverFap yapmak bu işi 3-4 misli zorlaştırıyor. Çünkü beyin bir sorun algılıyor eskiden sürekli çiftleşiyorduk ne oldu bir anda her şey kesildi diye. Aslında çiftleşme falan yok beyin ilkelliğinden dolayı bunu çözemiyor. Bunun sonucunda çok azgınlaşıyorum evet özgüvenim de gerçekten baya artıyor güçlendiğimi hissediyorum. Ama gördüğüm her kadın çok çekici daha güzel gelmeye başlıyor. İçgüdüsel olarak müthiş bir baskıya maruz kalıyorum. Bu sorunu kökten çözmek istiyorum, atalarımın genleriyle biraz savaş veriyorum ama buna mecburum. Odağımın kadınlar olmasını istemiyorum.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Ama gördüğüm her kadın çok çekici daha güzel gelmeye başlıyor. İçgüdüsel olarak müthiş bir baskıya maruz kalıyorum.
Bu dedigin bilindik bir yan etki. Fakat bu devamlı gerceklesen bir durum değil.
Bir süre sonra köreliyor. Ya cok uzak kalmak lazım ya da görmezden gelmeye alışmak lazım. Masumca dusunmeye de zorlayabilirsin kendini.
Akla gelen düşüncelerden mesul değiliz, disiplini masaya vurursan gerisinin önemi yok. Güdün bir süre sonra zaten onu dinlemediğin için körelecektir. (Bu dediğim normal karsi cinsler icin gecerli. Yani nf yan etkisi muhabbeti)

Ha ilgilerine göre gercekten güzel cekici bir kadin gordugun zaman salgılanacak hormonlarından ise kurtulamazsın. Cinsel arzunun acma kapama tusu yok. Bunu kontrol altına almayı basaranlar direnerek veya baska seylere odaklanarak, sığınarak basarıyor. Kısacası o arzu hep olacak. İçgüdü diyemeyiz biz böyle doğduk...

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Bu dedigin bilindik bir yan etki. Fakat bu devamlı gerceklesen bir durum değil.
Bir süre sonra köreliyor. Ya cok uzak kalmak lazım ya da görmezden gelmeye alışmak lazım. Masumca dusunmeye de zorlayabilirsin kendini.
Akla gelen düşüncelerden mesul değiliz, disiplini masaya vurursan gerisinin önemi yok. Güdün bir süre sonra zaten onu dinlemediğin için körelecektir. (Bu dediğim normal karsi cinsler icin gecerli. Yani nf yan etkisi muhabbeti)

Ha ilgilerine göre gercekten güzel cekici bir kadin gordugun zaman salgılanacak hormonlarından ise kurtulamazsın. Cinsel arzunun acma kapama tusu yok. Bunu kontrol altına almayı basaranlar direnerek veya baska seylere odaklanarak, sığınarak basarıyor. Kısacası o arzu hep olacak. İçgüdü diyemeyiz biz böyle doğduk...
30-35 günlük süreci sebepsiz yere bu yüzden bozmuştum. Rahatsız olmaya başlamıştım artık bu durumdan. Devam etmem halinde bu problem çözülecekmiş aslında. Zihnen de bunu görmezden gelirsem sanırsam üstesinden gelirim rahatlıkla.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6