Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Arkadaşlar Takmayın Kafanıza , Yardırın Mezara Kadar

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Tüm arkadaşlara selamları iletiyorum,kısaca bu ''yolculuk''a nasıl başladığımdan bahsedeceğim.İlk p*rnoyu 7-8 yaşlarında iken internet kafede bir eleman tarafından keşfetmiştim.Abi bu ne falan dediğimi hatırlıyorum,oradaki elemanlar arasında gülüşmeler vesaire yani anlayacağınız bu olaylar yüzünden cocuklugumdan bu yana ağır bir travma oluştuğunu düşünüyorum..Yaş oldu 14 , ruhsuzcasına p*rnografi bataklığına düştüğümü anladım bunun akabinde b*ktan gençlik , b*ktan bir okul hayatı cart curt derken hiç beklemediğim bir yerden nofap süper güç vesaire terimini görünce, tamam burada bir şey var ve beni güçlendirecek geliştirecek bir şey dedim, bunun akabinde araştırdım ; malesef bu olayı kafaya taktım,mükemmel süreç vesaire bir sürü trash ertelemeler bahaneler uydurarak doğru zamanın gelmesini bekledim,beklemeyin.Evet beklerseniz gelmeyecek siz ona gideceksiniz,yavaş yavaş bırakıcaksınız ve kendinizi sıkmayacaksınız yaşım 17 olucak aylardır girmiyordum foruma ve bakıyorum genç arkadaşlar yalnızlık,sosyal fobi ,kız arkadaş,konuşma tavsiyeltürevi konularda sihirli değnek gibi bir şeyin üzerlerinde bir etkide bulunacaklarını düşünüyorlar fakat üzgünüm böyle bir şey tamamen palavra,yok kağıda yaz yok meditasyon yap dua et abi bunlar insanın kafasını karıştırır , yapacağınız ilk şey buna kendinizi şartlandırmayacaksınız yani yess be bugün 1.gün çok enerjik hissediyorum gibi şeylere girerseniz 2.gün berbat bir durum olunca iflas edersiniz.Yıllarca süren bağımlılığı min.3 ay içerisinde rebootlama olabileceği söylenirken bizim ilk haftadan böyle şeyler yazmamız bi gr motivasyon verir sonrası senin elinde bir bakmışsın bir resim çıkmış hemen bozuvermişsin.Nofap'ı merkeze koymayın gerçekten bunu çok yaptım ve yaptıgım zaman her şeyi buna bağlıyorsunuz ve bir noktadan sonra nofap süreciniz devrilirse diğer işlerden de devrilmiş hissedeceksiniz bu bir psikolojik olgu.Zorlanıyorsanız süreçte üstüne gideceksiniz,gittiğiniz için güçleneceksiniz bundan taviz vermeyin,eğer ki taviz verirseniz de mental olarak çökmeyin.Sadece resetleyin ama bırakınca gerçekten her şeyinizin değişeceğinizden emin olabilirsiniz .Yüzlerce sürecim oldu ve 3 yıl neredeyse ilk defa 60 gün rekorumu kıracağım.Bir şeyi yapınca başkalarına söylemeyin sadece odaklanın,ay rüyalandım sürecime reset mi atsam ay meditasyon 10 dk değilde 11 oldu gibi ufak tefek şeylere odaklanmayın.Sadece nofap bir araç ve bu aracın sizi nötrlemesine izin verin.Ardından gelişmeye başlarsanız değişirsiniz.Buna sporu da eklersiniz dersi de eklersiniz müzik de eklersiniz tonlarca kaynak var vardır size uyan bir şeyler eklersiniz adamı versiyon atlatıcak şekilde çalışın.Kafaya takmayın ve yardırın .Çok karışık yazdım kusuruma bakmayın .Allah'a emanet olun

Yani kısaca başla zamanla versiyon atlayacaksın,her şey zaman ve tecrübe
Saygilar

Ek:jake abi selamlar ,umarım msü yü kazanmışsındır.Yeni hesaplar açtığımı öğrenip bana dm den yazdıgın günleri hatırlıyorum , kendimce yeni sayfa açıyordum klişe temiz sayfa muhabbeti işte :)
armağan olsun emeklerin için

forumda çok fazla şey var günde 1 cümle öğrenmek hiç öğrenmemekten iyidir okuyun araştırın tonlarca materyal var ve başlayın şu ''nötrleşmeye''

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6