Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Aşırı Yorgunluk

Bruh

Yeni Üye
Hepinize merhaba dostlarım. Sizlere son aralar yaşadığım bir sıkıntıdan bahsetmek istiyorum. Çoğu şeyde aşırı yoruluyorum. Eklem ağrısı da var. Kemiklerime elimle masaj yapar hale geldim. Et kırılması da değil. Sürecin ilerleyen günlerinde geçebileceğini düşünüyorum fakat bu yavaşlıktan dolayı hobilerime vakit ayıramıyorum. Ödevlerimi zor yetiştiriyorum hatta şu aralar cevap anahtarından yapmaya başladım. Gözümde de yorgunluk var. Okuldan geldiğimde oturuyorum telefona bakıyorum çünkü çok yorgunum.Sonra yemekti şeydi kalıyo ödevler. Dediğim gibi sürecin ileri günlerinde geçebileceğini biliyorum fakat şu aralar bu yavaşlıktan dolayı ödevden ve yemekten başka bir şeye zor vakit ayırdığımdan psikolojim de bozuk. Süreçler bunlardan dolayı çok uzun sürmüyor. Çevrem düzensiz. Ailemde annem, ev işleri ve telefona bakmak, babam işten gelip evde dinlenmek öyle diyim. Okuldaysa 8. sınıfım hamd olsun ergenliğe erken girmişim yoksa ben de böyle olabilirdim. Bu sayacaklarım ergenlikle alakalı olavilir söyleyeyim. Bir kaç tane kız ve bir tane arkadaşım dışında neredeyse kimse derslerine adam akıllı önem vermiyor. Gittiğim okul iyi bir de mahalle okullarını düşünün. Hocalar bile düzensiz. Bu, bu zamanın sorunu mu bilmiyom ama benim de çalışmaya motivasyonum doğru düzgün artmıyor. Ödevler doğru düzgün kontrol edilmiyor. Arkadaşlarımla takılmak istiyorum. Hepsi ya fesat espri ya da sadece oyun oynuyor. Sizin çevreniz de böyle mi ? Bunu nasıl çözebilirim ? Bu saydıklarımın da etkisi var. Daha doğrusu süreci yorgun olmama rağmen nasıl bir hobi bularak ilerleterek bu yorgunluğun geçmesini sağlayabilirim?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6