Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Askerlik Durumum

UmudumuKaybetmedim

Venüs Yolcusu
Selam arkadaşlar. Kısa öz yazacağım. 07.11.2001 doğumluyum. Lise mezunuyum. Mezuna kaldım sınava hazırlanıyorum. Yaş 20 e yaklaştı. Haliyle askerlikte. Geçenlerde kuzenin askerlik belgesi gelmiş. Ben ondan 1 yada 2 hafta büyüğüm ama net aynı kasım doğumluyuz. Ben baktığımda askerlikle ilişiği yoktur yazıyor. Sizce çıkmış olması lazım değil miydi? Sistem de bir hata mı vardı acaba? Zaten ertelettireceğim ama ceza falan yazmalarından korkuyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

mirror16

Venüs Yolcusu
Hocam tescil tarihiniz vardır. Genelde 31.12.2020 oluyor 2001 doğumlular. E-Devlet üzerinden kontrol edin askerlik belgesini. Tarih yazar. Birde Lise Diploması(Aslı),Kopyası birde kimlik kopyası istediler. Askerlik şube de bilginiz olsun.

Bakenga

Emekli Üretken Üye
E-devlet üzerinde askerlik durum bilgini sorgula kendi safyamdan aklımda kaldığı kadarıyla mesela şöyle bir şey yazması gerekiyor: "20.10.2021'e kadar askerlikle ilişiği yoktur." İşte oradaki tarihe kadar sıkıntı olmaz. Ayrıca kime ne zaman geleceği belli olmuyor. Ben üniversitedeyken beni arayıp tecil ettireceksen ettir bir an önce yoksa yoklaman geliyor demişlerdi. Üniversite yapmamıştı benimkini, oluyor öyle bazen :)

Targetlock

Deneyimli Üye
Ben mezunken 180 tl ceza ödemiştim. Ama o tarihe kadar bir şey olmaz sana.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6