Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Asla Pes Etme 17.12.2020

İlham9772

Yeni Üye
Katılım
17 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepki puanı
2
Puanları
3
Merhaba abilerim karderşlerim yoldaşlarım ilk kez bu platforma tüm hislerimi yazacagım bu illet ile tam on yıl öncesinde tanıştım düşünebiliyormusun on yıl on yıl yani okadar kötü günler berbat günler beni seven inları elimdeki fırsatları kaçırdım ki anlatamam size bundan 3-4 önce böyle bir oluşum dan bi haber oldum araştırmalarım olunca sizin gibi degerli yoldaşlarımın oldugu gördüm açıkcası pmo nun zarrlarını tam bilmyiordum ama bu on yıl içerisinde az çok gözlemlemiştim bende ne gibi zararları oldugunu bundan 1 yıl öncesinden araştırmalrımdan da güö alarak bırakmaya karar verdim ve bir yıldır elimden geleni yapıyorum var gücüm ile çabalıyorum en dipten bu bagımlıgın benim gözümde en dibinde ben varım çünkü bundan dolayı öyle şeyler öyle ortamlar gördümki ... ama son süreçlerimde bir şey varkettim HERŞEY BENİM ELİMDE O İNCECİK ÇİZGİDE BEN VARIM HİÇ KİMSE DEGİL YANLIŞ ANLAŞILMASIN AMA DUA FİLANDA YARDIMCI OLMUYOR ÇÜNKÜ BU BİR İRADE MESLESİ YA YAPICAKSIN DİPTE KALMAYA KARAR VERİCEKSİN *ok GİBİ GÜNLERİ SABAHLARI UYANAMAMAYI BİRİ İŞİ YAPARKEN KORKMAYI DÜŞÜNMEYİ KENDİNİ HERGEZDEN DEGERSİZ GÖRMEYİ OLAYLARI AYRINTILI DÜŞÜNENEME Yİ SEÇECEKSİN YADA KURTULUŞU ... ARTIK HER GÜN SONUNDA BU YAZIMIN EKLENTİSİ OLARAK GÜNLERİ BELİRTEREK ETKİLERİNİ BELİRTMEYEREK SADECE SÜRECİMİN DEVAM ETTİGİNİ BELİRTEREK YZACAGIM VE EN SONRA O KURTULUŞ GÜNÜNDE O KUTSAL GÜNDE 17 MART 2020 DE GELİP TÜM HERŞEYİNİ YAZACAGIM SİZE O GÜNDEN ÖNCE TEK BİRŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUM BOŞUBOŞUNA GELMEDİK BU EVRENE ASLA PES ETMEYİN SAYGILARLA
İLHAM9772.

1 Gün Devam Çok Şükür.
2 Gün Devam çok şükür
3 Gün Son Gaz Devam Bu Arada 5 Yıllık Günde Bir Paket Olan Sigara Bagımlılıgımıda Bırakmış Bulunmaktayım :)
 
Son düzenleme:

Enes

Ay Yolcusu
Katılım
26 Kas 2020
Mesajlar
24
Tepki puanı
53
Puanları
16
Çıkmış olduğun yolun zorluklarla donatılmış olduğunu sürecin içerisinde tekrar tekrar hatırlamalısın... başarılar...
 

Bagımsız

Yeni Fapstronot
Katılım
6 Kas 2020
Mesajlar
31
Tepki puanı
39
Puanları
19
Merhaba abilerim karderşlerim yoldaşlarım ilk kez bu platforma tüm hislerimi yazacagım bu illet ile tam on yıl öncesinde tanıştım düşünebiliyormusun on yıl on yıl yani okadar kötü günler berbat günler beni seven inları elimdeki fırsatları kaçırdım ki anlatamam size bundan 3-4 önce böyle bir oluşum dan bi haber oldum araştırmalarım olunca sizin gibi degerli yoldaşlarımın oldugu gördüm açıkcası pmo nun zarrlarını tam bilmyiordum ama bu on yıl içerisinde az çok gözlemlemiştim bende ne gibi zararları oldugunu bundan 1 yıl öncesinden araştırmalrımdan da güö alarak bırakmaya karar verdim ve bir yıldır elimden geleni yapıyorum var gücüm ile çabalıyorum en dipten bu bagımlıgın benim gözümde en dibinde ben varım çünkü bundan dolayı öyle şeyler öyle ortamlar gördümki ... ama son süreçlerimde bir şey varkettim HERŞEY BENİM ELİMDE O İNCECİK ÇİZGİDE BEN VARIM HİÇ KİMSE DEGİL YANLIŞ ANLAŞILMASIN AMA DUA FİLANDA YARDIMCI OLMUYOR ÇÜNKÜ BU BİR İRADE MESLESİ YA YAPICAKSIN DİPTE KALMAYA KARAR VERİCEKSİN GİBİ GÜNLERİ SABAHLARI UYANAMAMAYI BİRİ İŞİ YAPARKEN KORKMAYI DÜŞÜNMEYİ KENDİNİ HERGEZDEN DEGERSİZ GÖRMEYİ OLAYLARI AYRINTILI DÜŞÜNENEME Yİ SEÇECEKSİN YADA KURTULUŞU ... ARTIK HER GÜN SONUNDA BU YAZIMIN EKLENTİSİ OLARAK GÜNLERİ BELİRTEREK ETKİLERİNİ BELİRTMEYEREK SADECE SÜRECİMİN DEVAM ETTİGİNİ BELİRTEREK YZACAGIM VE EN SONRA O KURTULUŞ GÜNÜNDE O KUTSAL GÜNDE 17 MART 2020 DE GELİP TÜM HERŞEYİNİ YAZACAGIM SİZE O GÜNDEN ÖNCE TEK BİRŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUM BOŞUBOŞUNA GELMEDİK BU EVRENE ASLA PES ETMEYİN SAYGILARLA
İLHAM9772.
Senin bir günahı bırakman için Allah Teala'nın sana acıması lazım.Sana acınmadıgı sürece sen de ben de başkasıda nofap yapamaz. Ayrıca bu bizim imtahanımız acele etmedigin sürece duan da kabul olur.Allah Teala Şeytanı cennetten kovduktan sonra şeytanAdem(A.S.)ve çocuklarını saptırmak için Allah Teala'dan mühlet istedi.Nasıl mühlet istedi dua ile.Allah teala en kızdıgı mahluk olan şeytanın bile duasını kabul ediyor.Sizin de duanız kabul edilir.Acele etmediginizde.Acele etmek ne demektir.Biliyormusunuz.
Dua ederken acele etmek .Benim duam kabul olmuyor diye hayıflanmaktır eger böyle dersen senin de benim de duam kabul olmaz.Eger duamıza icabet edilecek kadar kaliteli müslümansak orası başka.Yani senin anlayacagın.Dua işe yarıyor kardeşim iyi günler kendine iyi bak.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst