Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Az Sermayeli İş Fikri

B

Brock

Misafir
Aklıma bu bağlamda gelen biirkaç fikri paylaşcam dostlarım yorumunuz önemli. Paylaşcağım işler programlama öğren freelance iş yap tarzında değil çünkü bunun içinde bir eğitilme sermayesi lazım. Az sermayeli (sıfır değil) işlerden örnek vericem maddi manevi yani 1-2 hafta günlük işte çalışıp kurulabilcek işler.
1.siyahi kardeşlerimizin yaptığı gibi işportada birşeyler satmak. Benim aklıma bu bağlamda saat kemer cüzdam değilde ; koku saat doğal taş aksesuar (tesbih bileklik) geldi
2.shifa home pazar şubesi ; pazarda bi tahta alıp birde doğal baharat maharat bitki çayı doğal sabun vs alıp satma
3.işportada yöresel tatlı satmak. Benim aklıma adananın yöresel tatlısı bici bici geldi.
4.seyyar starbucs ; açıklamaya gerek yok.tabi bunun için farklı bir seyyar tezgah cözümü gerekli
5.seyyar ekmek arası : bunu yaptım ama tam istediğim gibi olmadı sıfır sermaye oldu.
6.pazarda kıyafet satmak. (Klasik fikir)

Evet arkadaşlar varsa arasından deneyimi veya görüşü olan paylaşsın. İyi günler

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Hocam yiyecek fikri mantıklı gelmiyor, bu tür ticarette tecrüben yoksa pazarda başla, bu işte kaşarlanmış adamlar var piyasada hem ağzı iyi laf yapan hem de çevrece bilinen. Bu adamları gözlemle, kısa sürede işi kaparsın, çevre de biraz genişler, o zaman 1 veya 2'den şansını dene derim.

M

mete

Misafir
Aklıma bu bağlamda gelen biirkaç fikri paylaşcam dostlarım yorumunuz önemli. Paylaşcağım işler programlama öğren freelance iş yap tarzında değil çünkü bunun içinde bir eğitilme sermayesi lazım. Az sermayeli (sıfır değil) işlerden örnek vericem maddi manevi yani 1-2 hafta günlük işte çalışıp kurulabilcek işler.
1.siyahi kardeşlerimizin yaptığı gibi işportada birşeyler satmak. Benim aklıma bu bağlamda saat kemer cüzdam değilde ; koku saat doğal taş aksesuar (tesbih bileklik) geldi
2.shifa home pazar şubesi ; pazarda bi tahta alıp birde doğal baharat maharat bitki çayı doğal sabun vs alıp satma
3.işportada yöresel tatlı satmak. Benim aklıma adananın yöresel tatlısı bici bici geldi.
4.seyyar starbucs ; açıklamaya gerek yok.tabi bunun için farklı bir seyyar tezgah cözümü gerekli
5.seyyar ekmek arası : bunu yaptım ama tam istediğim gibi olmadı sıfır sermaye oldu.

Hocam bağda bahçede geçici işçi olarak çalışmak da var ??

1 çok iş görür bende bu tatil şehirler gezdim ve iş görür öneririm.ama diğerleride iyi. yiyecekler felan iyi düşün.

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot

Eğer kendin yapacaksan gene bir miktar para gerek.İyi noktaya yerleşirsen neden olmasın

B

Brock

Misafir
Hocam bağda bahçede geçici işçi olarak çalışmak da var ??
Hocam baga gitmeme gerek yokki bolgemin dibinde bagcilarda hergun gunluk isci var sabah alip gotruyolar aksam cebine 200 sokup gonderiolar :D bide halihazirda guzel bi isim var ama ben ben ne kurabilirim diye düşündüm değerli yorumun için çok teşekkürler

B

Brock

Misafir
Hocam yiyecek fikri mantıklı gelmiyor, bu tür ticarette tecrüben yoksa pazarda başla, bu işte kaşarlanmış adamlar var piyasada hem ağzı iyi laf yapan hem de çevrece bilinen. Bu adamları gözlemle, kısa sürede işi kaparsın, çevre de biraz genişler, o zaman 1 veya 2'den şansını dene derim.
Pazarda tekstil urunu mu diyorsunuz hocam. Bunuda yaptim aslinda kadin tisortu ama aldigim malin kumasi transparan cikti. Begenilmedi cok yavas satildi biraktim sonrada. Ucuza mal satan yoktu ucuzu gornce biraz almistim bu yuzden birazda dikat etmedim.

M

mete

Misafir
Hocam baga gitmeme gerek yokki bolgemin dibinde bagcilarda hergun gunluk isci var sabah alip gotruyolar aksam cebine 200 sokup gonderiolar :D bide halihazirda guzel bi isim var ama ben ben ne kurabilirim diye düşündüm değerli yorumun için çok teşekkürler
Hocam ben olaya para kazanmak gözüyle baktım kb

Ege

Ay Yolcusu
Dostum ülkemiz malzemeden kaçıranlarla ve fırsatçılarla dolu olduğu için insanların seyyar gıda satışına pek sıcak bakacağını düşünmüyorum. O yüzden 1,2 veya 6 numaralı fikirlerden birini düşünebilirsin.

Ugr

Yeni Fapstronot
kanka selam ben senin yerinde olsam bu sigara zamlarında tütün yapıp satmanı oneriyorum 20lik paketler içersinde [pazarda] bide yanında mutfak bıcağı satabilirsin bide yanına kagıt domates koyda insanlar bıcagı test etsin . Zabıta Gelirsede kaç [ buarada asla sigara kullanmanı desteklemiyorum ]

B

Brock

Misafir
kanka selam ben senin yerinde olsam bu sigara zamlarında tütün yapıp satmanı oneriyorum 20lik paketler içersinde [pazarda] bide yanında mutfak bıcağı satabilirsin bide yanına kagıt domates koyda insanlar bıcagı test etsin . Zabıta Gelirsede kaç [ buarada asla sigara kullanmanı desteklemiyorum
Hocam sağolun desteklemediginiz için bende insanların kullanmasını desteklemediğimden yapamam böyle bir is. Ama pazarda bıçak satma fikri ilginçmiş

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6