Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Azalan Ereksiyon Performansım Ve Hormon Değerleri̇m

ahmtkrkm

Yeni Üye
Yaşım 21, 2 senedir düzenli fitness yapıyorum beslenmem normal ama 2 seneden beri ereksiyon performansım gittikçe azalıyor lise zamanlarımda olur olmadık yerlerde ereksiyon olurdum son 1 aydır artık sadece kız arkadaşımla buluşunca veya mastürbasyon yaparken erekte oluyordum (cinsel ilişki sırasında ereksiyon eskisine nazaran çabuk bitiyor ondan dolayı doğru dürüst cinsel ilişkiyede giremiyorum) geçen perşembe günü ürolojiye gittim ve kan testi istedi sonuçlarımı aşağıya koydum değerler normal gibi ama bende hala ereksiyon problemi var yazın sınav sonucumu beklerken evde olduğum için 2 günde 1 yanlış mastürbasyon yapıyordum ve nofap'e başladım. Sizce ereksiyon problemi sebebi psikolojik midir yoksa fiziksel midir? problem fitnessa başladığım zamanlardan beri gittikçe artıyor ilk şüphem spor ikincisi ise şu sıralar kız arkadaşım il dışında ondan psikolojik olabilir diye düşünüyorum bir diğer şüphemse prolaktin yüksekliği, doktora prolaktin yüksekliği ereksiyon problemi yapıyormuş ondan olabilir mi dedim ama sonuçların normal yüksek olsa 300lerde felan çıkar diyip ilgilenmeden yolladı.

1000006885.jpg

Son düzenleme:

kral6666

Uranüs Yolcusu
Öncellikle geçmiş olsun kardeşim.Steroid kullanımı ereksiyon problemi yapıyor olabilir çünkü birkaç yerde bu söyleniyor ki araştırabilirsin.Psikolojik destek alabilirsin çünkü genellikle ereksiyon problemleri psikolojik bir altyapıdan kaynaklanıyor.

Ayrıca başka ürologlara da görün doktor var doktor var gerçekten saç egzamam vardı devlet hastanesi ve aile hekimi doğru düzgün muayene etmedi veya edemedi bilmiyorum.İlaç verdi toplam 3 ay falan kullandım ama bir türlü geçmedi en son özel hastaneye gittim paraya kıyıp 1-1.5 ay için de kurtuldum.

ahmtkrkm

Yeni Üye
Öncellikle geçmiş olsun kardeşim.Steroid kullanımı ereksiyon problemi yapıyor olabilir çünkü birkaç yerde bu söyleniyor ki araştırabilirsin.Psikolojik destek alabilirsin çünkü genellikle ereksiyon problemleri psikolojik bir altyapıdan kaynaklanıyor.

Ayrıca başka ürologlara da görün doktor var doktor var gerçekten saç egzamam vardı devlet hastanesi ve aile hekimi doğru düzgün muayene etmedi veya edemedi bilmiyorum.İlaç verdi toplam 3 ay falan kullandım ama bir türlü geçmedi en son özel hastaneye gittim paraya kıyıp 1-1.5 ay için de kurtuldum.
Steroid kullanmıyorum, ilaç kullanmadan fitness yapıyorum

absolutely

Ay Yolcusu
Son sürecine daha yeni başlamışsın sanırım çünkü sonuçların açıklanmasının üstünden pek zaman geçmedi. Sebebi yanlış (travmatik) mastürbasyon olabilir, mastürbasyonla beraber içerik tüketiyorsan olabilir ve etkisi kısa sürede geçmez. Benim önerim sabretmen ve sürecinde güzel yol kat ettiğinde durum kontrol yapman. Bu arada hayırlı olsun, sıralama kaç geldi?

ahmtkrkm

Yeni Üye
Son sürecine daha yeni başlamışsın sanırım çünkü sonuçların açıklanmasının üstünden pek zaman geçmedi. Sebebi yanlış (travmatik) mastürbasyon olabilir, mastürbasyonla beraber içerik tüketiyorsan olabilir ve etkisi kısa sürede geçmez. Benim önerim sabretmen ve sürecinde güzel yol kat ettiğinde durum kontrol yapman. Bu arada hayırlı olsun, sıralama kaç geldi?
evet öyle oldu nofap 6. gündeyim bir, bir buçuk ay devam ettirmeyi düşünüyorum inşallah düzelir. yks'ye girmedim bu arada dgs sonucumu bekliyorum

absolutely

Ay Yolcusu

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Öncelikle sabırlı olmalısın bir de kesinlikle pmo’yu bırak . İyileşeceğinden hiç bir şüpen olmasın .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6