Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bana Ilk Inanan Mercedes Oldu.

Kendinibulanadam

Venüs Yolcusu
Neverfap’a başladıktan sonra bendeki değişimi ilk mercedes fark etti. Bir gün bir yerde youtube ya da Facebook olabilir mercedes reklamını bana izlettirdiler. Bugüne kadar hiç denk gelmemişti. Bugün de Volvo reklamı gördüm. Sırf bunun için bir gün mercedes alacağım.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Mercedes’i bunun için almak saçma olur bence. Adamlar bizi takip ediyorlar ve en hassas anımızda uygun reklamı dayatıyorlar, yani onlar mercedes almanı istemiş :D Yalnız olayı tam anlayamadım, tam olarak nasıl fark etti seni Mercedes? Neden etkilendin reklamdan dostum? Günlüğünde neler hissettiğini de paylaşabilir misin :)

Kendinibulanadam

Venüs Yolcusu
Mercedes’i bunun için almak saçma olur bence. Adamlar bizi takip ediyorlar ve en hassas anımızda uygun reklamı dayatıyorlar, yani onlar mercedes almanı istemiş :D Yalnız olayı tam anlayamadım, tam olarak nasıl fark etti seni Mercedes? Neden etkilendin reklamdan dostum? Günlüğünde neler hissettiğini de paylaşabi
Benim bildiğim dünya reklam piyasası çok büyük, hatta Google, facebook gibi şirketler asıl gelirini reklamdan kazanıyor diye biliyorum. Reklamda da doğru reklamı doğru kişiye ulaştırmak çok önemli. Mesela mesleğin, internet aktivitelerin, bir çok parametreye bakarak sana reklam gösteriyorlar. Seni tanımaya çalışıyorlar. Her reklam gösterimi şirket için para demek, onun için ekipleri falan vardır. Kendimi ne övdüm ya ?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Benim bildiğim dünya reklam piyasası çok büyük, hatta Google, facebook gibi şirketler asıl gelirini reklamdan kazanıyor diye biliyorum. Reklamda da doğru reklamı doğru kişiye ulaştırmak çok önemli. Mesela mesleğin, internet aktivitelerin, bir çok parametreye bakarak sana reklam gösteriyorlar. Seni tanımaya çalışıyorlar. Her reklam gösterimi şirket için para demek, onun için ekipleri falan vardır. Kendimi ne övdüm ya ?
Şimdi anladım :D Harbiden çok sinsiler...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6