Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Başaracağım

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Öncelikle sakin ol.

Pbky kitabını belki de atlaya atlaya okudun. Dikkatli ve not alarak okursan çok daha fayda alırsın. Ancak vaktin yoksa çalışmaktan dolayı, zor olabilir. Foruma yeterince vakit ayırsan aslında anlayacaksın. Bu panik halinden çıkıp bilincine odaklanman, bu konu hakkında ciddi şekilde düşünmen ve forumu veyahut neverfap akademideki yazıları, videoları okuman - dinlemen lazım. Sana özelinden birkaç konu atacağım üşenmeden, atlamadan oku.

cihangir0625

Yeni Fapstronot
Öncelikle sakin ol.

Pbky kitabını belki de atlaya atlaya okudun. Dikkatli ve not alarak okursan çok daha fayda alırsın. Ancak vaktin yoksa çalışmaktan dolayı, zor olabilir. Foruma yeterince vakit ayırsan aslında anlayacaksın. Bu panik halinden çıkıp bilincine odaklanman, bu konu hakkında ciddi şekilde düşünmen ve forumu veyahut neverfap akademideki yazıları, videoları okuman - dinlemen lazım. Sana özelinden birkaç konu atacağım üşenmeden, atlamadan oku.
hocam tek tek okuyacağım lütfen zararlar konsuunda yardım edin kendime anlatmam gerek cidden okuyacağım söz Allah razı olsun

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
hocam tek tek okuyacağım lütfen zararlar konsuunda yardım edin kendime anlatmam gerek cidden okuyacağım söz Allah razı olsun
Özelinden attım önemli gördüğüm bazı konuları. Forum bunun için var. Burada anlatıyoruz, birçok yazı-konu var. Fakat anlamak sizin elinizde sadece isteyin ve çaba sarf edin.

BloodRien

Yoda
Arkadaşlar 4 5 günlük relaps dan çıkamıyorum şunu anladım benim beynime bunun zararlarını göstermem gerek. Pbky kitabını okudum fakat pek birşey anlamadım zamanım olmadığı için. Lütfen bana p***no ve mastürbasyonun zararlarını anlatacak biri var mı lütfen yardım edin beynime bunu göstermem gerek. Yks hazırlanıyorum bide. Buna nasıl etkisi olabilir odaklanma sıkıntısı yaşıyorum bundan mı kaynaklanıyor ?
Ben sana en basitinden anlatıyım kendine ne yaptığını. kolunu çarptığında bir daha çarpmıyosun neden masturbasyon yapıyosun bu düşünceyle bir daha dene belki faydası olur . Ve odaklanmaya direk men zarar veriyo .

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Arkadaşlar 4 5 günlük relaps dan çıkamıyorum şunu anladım benim beynime bunun zararlarını göstermem gerek. Pbky kitabını okudum fakat pek birşey anlamadım zamanım olmadığı için. Lütfen bana p***no ve mastürbasyonun zararlarını anlatacak biri var mı lütfen yardım edin beynime bunu göstermem gerek. Yks hazırlanıyorum bide. Buna nasıl etkisi olabilir odaklanma sıkıntısı yaşıyorum bundan mı kaynaklanıyor ?
Sarılabileceğin tüm kaynaklara sarıl o zaman bilim ,dini boyut, sosyallik vs.den rahatça yürüyebilirsin ,bu konunun altındaki 3 5 kişinin yazacağı şeyler yetmez maalesef.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6