Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Başaracağım

isxo

Jüpiter Yolcusu
35.gün
Bugün kısaca yaşadığım olayi anlatmak istiyorum. Süreç başlamadan önce yüzüne bile bakmadığım bana acayip çirkin gözüken kız bugün gözüme o kadar güzel gözüktü ki. Anlatamam arkadaşlar. Hani o 5 saniyelik bakışmada nerdeyse aşık oldum diyecem. Tabi olmadım ama baya hoşlandım. Bana çok çekici geldi. Galiba normal olan bu. Ne dersiniz ?

Torres

Deneyimli Üye
35.gün
Bugün kısaca yaşadığım olayi anlatmak istiyorum. Süreç başlamadan önce yüzüne bile bakmadığım bana acayip çirkin gözüken kız bugün gözüme o kadar güzel gözüktü ki. Anlatamam arkadaşlar. Hani o 5 saniyelik bakışmada nerdeyse aşık oldum diyecem. Tabi olmadım ama baya hoşlandım. Bana çok çekici geldi. Galiba normal olan bu. Ne dersiniz ?
Beyninin içindekiler temizleniyor heralde normal bir insan olma sinyalleri veriyorsun?

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
35.gün
Bende genellikle bir kızı iyice tanıdıkça öyle olur işte konuşması,düşünceleri, tarzı filan senin ayarındaysa o etki güzelliğe de vurmuş olabiliyor bilmem sende nasıl
Ha bu arada makyajdan da olabilir

isxo

Jüpiter Yolcusu
36.gün
Forumda gezerken PMO'ya bizden önce başlayıp ve bırakmayı başaran bir abimizin hayat hikayesini okuduktan sonra bunu yazma gereği duydum. Onun yazısına ithafen yazıyorum.
  1. Ders çalışmadan önce masturbasyon yapma gereği duyardım. Şunu bir yapayım da daha güzel konsantre olayım gibisinden. Demekki işte herkes kendini böyle kandırıyor yada o stresli iş öncesi bizim gibi arkadaşlar dopamin istiyor onu anladım.
  2. Önceden ruhsuz, insanların yüzüne mal gibi anlamsız bakan, empati yapmayan bir insanken artık onları daha iyi anlayabiliyorum.
  3. Foruma yazarken dikkatimi çekti daha önceden kullanmadığım kelimeleri burda yorumlarda kullanmaya başlamışım.
  4. Kendimi fark etmeye başladım.
  5. İnsanlarla daha fazla konuşmaya başladım.
  6. Daha fazla gülümsemeye başladım.
  7. Üşenme duygusu hala var ama baya azaldı.
  8. Erteleme hastalığım azaldı.
Aklıma gelenler olursa eklemeye devam edeceğim.

isxo

Jüpiter Yolcusu
47.gün
Birde bakmışsınız ki günler sular gibi geçmiş. Son raporun üzerinden 11 gün geçmiş. Artık rapor vermeye bile üşenir olmuşum. Neyse dostlar konumuza dönersek eğer süreç iyi gidiyor. Bozmak diye birsey yok lügatımda. Bu hafta içi tetikleyicilere baktım. Yanlış anlaşılmasın cinsel ilişki içerikli videolar değil. Güzel kadınların YouTube konuşmaları falan. Arada giydikleri spor kıyafetleri falan. Dikkatimi çeken şu oldu. Önceden olsa çok tahrik olur, gidip kendime haz veren o işlemi yapardım. Şimdi de tahrik oldum ama hiç öyle birsey aklıma gelmedi. Bence bu gayet hoş bir durum. Onun dışında değişen birsey yok. Forumda da sıkça geçtiği için bence bir kere daha altını çizmekte fayda var. PMO yaparken ki süreyi başka herhangi bir alana verdiğimizi düşünün ve o alanda ne kadar ilerleyebilecegimizi hayal edin. Dostlar esas mesele bu. Tek kısıtlı olan şeyimizi düzgün harcamak. Zamanı güzel kullanırsak herseyi başarabiliriz. Kullanmazsak da durum zaten ortada.

GAZAP

Deneyimli Üye
47.gün
Birde bakmışsınız ki günler sular gibi geçmiş. Son raporun üzerinden 11 gün geçmiş. Artık rapor vermeye bile üşenir olmuşum. Neyse dostlar konumuza dönersek eğer süreç iyi gidiyor. Bozmak diye birsey yok lügatımda. Bu hafta içi tetikleyicilere baktım. Yanlış anlaşılmasın cinsel ilişki içerikli videolar değil. Güzel kadınların YouTube konuşmaları falan. Arada giydikleri spor kıyafetleri falan. Dikkatimi çeken şu oldu. Önceden olsa çok tahrik olur, gidip kendime haz veren o işlemi yapardım. Şimdi de tahrik oldum ama hiç öyle birsey aklıma gelmedi. Bence bu gayet hoş bir durum. Onun dışında değişen birsey yok. Forumda da sıkça geçtiği için bence bir kere daha altını çizmekte fayda var. PMO yaparken ki süreyi başka herhangi bir alana verdiğimizi düşünün ve o alanda ne kadar ilerleyebilecegimizi hayal edin. Dostlar esas mesele bu. Tek kısıtlı olan şeyimizi düzgün harcamak. Zamanı güzel kullanırsak herseyi başarabiliriz. Kullanmazsak da durum zaten ortada.
Dostum nice günlere.
Ama bence fazla zorlama derim, tetikleyicilerden olabildiğince kaç, hiçbirine bakma bence.
İlk kirizde patlarsın.

isxo

Jüpiter Yolcusu
65.gün
Arkadaşlar merhaba,
Biliyorum son zamanlarda forumda yazmayı biraz ihmal ettim. En son 47. günde yazmayı bırakmıştım. Devam eden süreçte neler yaşadığımı kısaca özetlemek isterim. Hard Mode ve Monk mode arasında bir yerde takılırken son bir hafta içinde cinsel birliktelik yaşamam nedeniyle bu sürecim bozuldu. Ama genel sürecim bozulmadı. Hala PMO yapmıyorum. Ancak 65. günde olmama rağmen hala krizler gelmiyor değil. Dün baya kuvvetli bir kriz yaşadım ve zorluklarla üstesinden geldiğim günler aklıma geldi. Sonra da her başarısız denemeden sonraki haykırışlarım gözümün önüne geldi ve başardım. Krizi atlattım. Bu aralar arada sırada google da güzel kadınlar diye araştırma yapıp önüme çıkan fotoğraflara bakıyorum. Galiba Corona nedeniyle evde kalmaktan dolayı sıkıldığım için oluyor. Tam emin değilim. Ama bakınca az da olsa mutlu oldum. Ama krizlerin sebebi bu değildi. Netflixte gezinirken ****** adlı sinema filmini seyrettim. Film tam bir uyarıcı kaynağı. Benimde açıkçası film hakkında en ufak bir fikrim yoktu. Galiba ondan dolayı oldu. Size önerim filmi izlemeden önce fragmanlara bakmayı unutmayın arkadaşlar. Bunların dışında süreç iyi gidiyor. Yalnız 90. günden sonra bile tedbiri elden bırakmamak gerektiğini anladım. Birçok arkadaş buraya yazıyordu 90 günü bitirdim yine burdayım diye. Şimdi onları daha iyi anlıyorum. Eğer benimki gibi ağır bir bağımlılığınız varsa 90 gün bile az.

Moderatörün son düzenlenenleri:

isxo

Jüpiter Yolcusu
83.gün
Uzun bir aradan sonra yine merhaba,
Sürecim gayet iyi gidiyor. 14. Sıraya adımı yazdırmak için gün sayıyorum artık. 65. günden beri herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Herşey yolunda. Kısaca kendimde hissettiğim değişimlere değinecek olursam kendimi harika hissediyorum. Kendimi uzun zamandan beri hiç böyle iyi hissetmemiştim. Belki de psikolojik bilmiyorum. Kendime güvenim geldi. Artık daha fazla ders çalışabiliyorum. Aslında son zamanlarda foruma az girmemin de sebebi daha uzun süreler ders çalışabiliyor oluşum. Artık günde 5-6 saat ders çalışabiliyorum. Yani 45 dk lik 8 oturum. Benim için hayal gibi. Önceden roman okuyamazdım. Şimdiyse saatlerce okumak istiyorum. Daha iyi konsantre olabildiğimi düşünüyorum. İnsanlara derdimi daha iyi anlattığımı ve onların da beni daha iyi anlayabildiğini hissediyorum. Bırakın kadınları ben önceden doğru düzgün kimseyle konuşamazdım. Şimdi mükemmel olmasada bu konuda da ilerleme var. Artık hayattan keyif almaya başladım. Ve geriye dönüp baktığımda bu iğrenç şeylere ayırdığım zamana üzülüyorum. Başka hiçbirseye değil. Eskiden yaşadığım o hüsranlar, o yeniden başlayışlar geliyor. Yoo dostum yoooo... Ben o süreçleri bir daha yaşayamam. Allah kimseye göstermesin. Sizleri o kadar iyi anlıyorum ki. İnanın bana buralara gelmek kolay olmadı. Ama burda kilit nokta bence ilk 3-4 hafta. Bu zamanları atlatınca süreç su gibi geçmeye başlıyor. Ve işte asıl o zaman keyifleniyorsun. 2. önemli noktada kendinini kandırdığının farkına varabilmek. Öyle şeylerle kendimi kandırmışım ki...24 saati dolu dolu yaşıyorum artık. Burda süreç tamamlanıpta 90 günü geçtiğimde bile yazmaya devam edeceğim. Doğal yollar haricinde süreci bozacağımı düşünmüyorum. Ama önemli olarak gördüğüm ne yaşarsam buraya yazmaya devam edecem. Tabi şimdiki gibi aralıklı olacak. Son 1-2 haftadır tamamen arındığıma inanıyorum. Ama şunu da belirtmekte fayda var. Herhangi bir uyarıcı ile karşılaşmıyorum yada çok düşük düzeyde karşılaşıyorum.Bunun sürecime çok faydası var. Ve son olarak diyorum ki iyi bu forum var. Başta yöneticilerimiz ve sizler olmasaydınız ben bu günleri rüyamda bile göremezdim. Hepinize yürekten minnettarım. 90. günde görüşmek üzere.

isxo

Jüpiter Yolcusu
91. gün
Herkese selamlar arkadaşlar,
Sonunda Allah bugünleri bana da gösterdi. Sizlere arınmanın verdiği büyük mutlulukla yazıyorum. Allah hepinize bu mutluluğu nasip etsin inşallah.
Sizlere hep söylemek istediğim şu cümleyle hitap etmek istiyorum. Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise " Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir.
Sayın yöneticilerimizin adımı altın harflerle sitenin altındaki listeye yazmasını talep ediyorum. En kısa zamanda arınma yolculuğumu sizlere yazmayı planlıyorum.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
91. gün
Herkese selamlar arkadaşlar,
Sonunda Allah bugünleri bana da gösterdi. Sizlere arınmanın verdiği büyük mutlulukla yazıyorum. Allah hepinize bu mutluluğu nasip etsin inşallah.
Sizlere hep söylemek istediğim şu cümleyle hitap etmek istiyorum. Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise " Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir.
Sayın yöneticilerimizin adımı altın harflerle sitenin altındaki listeye yazmasını talep ediyorum. En kısa zamanda arınma yolculuğumu sizlere yazmayı planlıyorum.
Arınma yolculuğunu, başarı hikayeni yazdığın zaman yerini mezunların arasında ayıracağım. Tebrikler!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6