Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Başarı Hikayeleri Hakkında

The White Rider

Emekli Moderatör
Katılım
28 Eki 2020
Mesajlar
223
Tepki puanı
783
Puanları
160
Merhaba Sevgili Neverfap Üyeleri;

Bildiğiniz üzere hepimiz de burada bir bağımlılığı yenmeye ve de bu konuda başarı yakalamaya çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda da birçoğumuz güzel başarılar yakalayabiliyoruz veya 90 gün dediğimiz ilk zorlu aşamayı geçip mezun olabiliyoruz. Ama maalesef ki ister bağımlılık sürecini atlatmış olan kişiler olsun ya da mezun olmuş olan kişiler olsun çoğunluk adına forumdan ayrılsalar da ayrılmasalar da herhangi bir mezuniyet, başarı hikayesini foruma sunmuyorlar. Bu da bağımlılığı atlatmış veya mezun olmuş kişilerin başarılarının bizlere ulaşmamasını, dolayısıyla da forumda ister yeni olsun ister de süreçte ilerleyemeyen, tecrübelilerden yol öğrenmek isteyen kişilere olumsuz sonuçlar doğuruyor. Bu yüzden sizlerden isteğimiz başarı hikayelerinizi, mezuniyet yazılarınızı yazıp, foruma sunmanızdır. Aynı şekilde 30, 60, 90 ve daha üstü günler adına da tecrübelerinizi kısa ve de öz bir şekilde foruma sunabilirsiniz. Amacımız bağımlılığı atlatmaya çalışan diğer kişilere örnek olmak, yol göstermek ve de tecrübelerimizi sunmaktır. Unutmayın ki, kişi sahip olduğu tecrübeyi, başarıyı, bilgiyi dışarı aktarmaz ise, bu sahip olduklarının ona bir getirisi olmaz, olamaz. Kişi, kişinin aynasıdır derler.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst