Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Başarıların Başlangıç Noktası > Arzu

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
1,092
Tepki puanı
2,954
Puanları
180
Hayallerin, Arzu tarafından somut eylemlere dönüştürüldüğünde gerçek olma ihtimali vardır. Hayattan büyük armağanlar isteyin ve onları size vermesi için bu hayatı (hayatınızı) yüreklendirin. Edwin C. Barnes yük treninden aşağı atladığında bir serseriye benziyor olabilirdi lakin düşünceleri bir dâhininkine benziyordu. Barnes ’in arzusu ümit değildi! Dilek değildi! Her şeye üstün gelen güçlü bir arzuydu bu. O kararlıydı.

Barnes başarılı olmuştu çünkü kendisine kesin bir hedef belirlemişti ve başarılı olana dek elinden geldiğince o hedefe ilerlemekte kesin kararlıydı. Bütün enerjisini ve bütün irade gücünü bu hedefinin arkasına koymuştu. Kendisine geri çekilme imkanı bırakmadı ya kazanacak ya da yok olacaktı!

Böyle bir kararlılık ile bir işe girişip, gerekli plan ve önlemleri hazırlarsanız Başarılı olmama ihtimaliniz neredeyse sıfırdır...

(Napoleon Hill - Düşün ve Zengin ol kitabından)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst