Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Başarmak Zorundayım

Kamikazee

Yeni Üye
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
Hayatımın en kötü zamanlarını yaşıyorum axwtan. İstediğim gibi gitmiyor hiçbir şey. Tek cümleyle özetleyecek olursam durumu :Kendimi kontrol edemiyorum.

Önceleri daha düzgün süreç yürütürken şuan berbat durumdayım. Çok takıntı, anksiyete, asosyallik, öfke, tembellik, tükenmişlik yaşıyorum. Ve bunun sebebini bilmeme rağmen çözemiyor olmam günden güne erimeme sebep oluyor.

Ben aslında yaşayan r ölüyüm şuan. İyileşmek istiyorum. Arayan soranım yok. Tek tük arayan olsa da açmıyorum telefonu konuşacak mecalim bile yok. Düzeltmek zorundayım kendimi. Çok hata yaptım. Yapmamam gereken şeyleri yaptım pişmanım. 4 5 yıldır nofap yapmaya çalışıyorum ama bir adım gidemedim. Pmo benim alın yazım olmasın. Böyle ölmek istemiyorum. Hayatı gerçek anlamda yaşayıp keşke demeden ölmek istiyorum. Pmo yaparsam hiçbir şey yapmadan çoktan öldüm demektir.

Pmonun hayatımdaki olumsuz etkileri:
1.Sürekli hazza yönelmek, zorluktan kaçmak.
2.Asosyal olmak, insanlardan uzakta durmak
3.Sinir ve öfke duymak. Saçma konulara, insanlara öfke duymak. O kadar ki başım ağrıyor.
4.Tembellik
5.Kendini doğru kontrol edememe. Yapmamam gerekeni yapıyor olmama sebep olması
6.Karşı cinse itici gelme. Karşı cinsi gözünde büyütmek. Onlar sadece cinsel obje olarak bakmak. İlgi açlığı duymak. Kız takıntısı
7.İletişim düşük seviyede
8.Güçsüzlük
9.Duygusal zayıflık
10.Hastalık, yorgunluk, endişe, korku ve takıntılar

sadece bir kısmını yazdım ama genel olarak anlatmayı başardığımı düşünüyorum kötü hayatımı. Nofap ile daha iyi olacak biliyorum. Düzelecek her şey.
 
Son düzenleme:

Eff

Yoda
Katılım
5 Eyl 2020
Mesajlar
448
Tepki puanı
605
Puanları
160
Kendin için başarmak zorundasın. Bol şans.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst