Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Başladığım Noktaya Geri Döndüm

BetraS

Mezun
128 günlük süreç ve 1 günde dağılan düzen...

28 Aralık 2021 tarihinde başladığım sürecim bir Nisan akşamında anlamsız bir şekilde sona erdi ve o günden bugüne neredeyse 3 ay olucak ve ne 15 günü geçebildim ne de düzenimi geri kazanabildim. Burada çoğu kişiye zaman zaman tavsiye verdim, zaman zaman motivasyon verdim fakat tekrar bağımlılığa yenik düştüm. Şuanda olmaktan en çok korktuğum yerdeyim yani köyde. Bağımlılığımın yıllarca hatsafhaya çıktığı ve durduramadığım yerdeyim. 2 günde tam 8 defa PMO yaptım ve artık psikolojik olarak darmadağın oldum. Tutunacak bir dalım kalmadı. Ailem beni takmıyor benimle konuşmuyor, YKS icin calismaya oturuyorum fakat 10 dakikadan fazla duramıyorum, çecremdeki kızların hepsi teker teker gitti, arkadaşlarım benimle dalga geciyor ve ciddiye almıyor, uyku düzenim bozuldu 22-06 arasi uyku yerini 03-11 e bıraktı, spora gidemiyorum köyde olduğum için ve bütün bunların hepsi tekrar bağımlı olduğum için yaşandı, 2022 hayatımın en iyi yılı olma potansiyeli varken tam bir hayalkırıklığı oldu ve ben ilk 128 günlük sürecimdeki motivasyonu bulamıyorum kendimde, içimde yanan ateş söndü...

Bu konuyu normalde forumda açmayı hic düşünmedim ama o bin bir zorlukla çıktığım karanlık çukura geri düştüm ve bu sefer tek başıma çıkamam suanda hic olmadığı kadar yardim eline ihtiyacım var. Eski Neverfap videolarini izliyorum olmuyor, motivasyon videosu izliyorum olmuyor kararlı bi surece başlayamıyorum. Sönmüş ateşimi kazanmamda yardımcı olun...

DinjDjarin

Venüs Yolcusu
Dostum yavaş yavaş bırak tedrici bi şekilde bunu yaparsan vücudun zorlanmadan kaldırır ve birde çok fazla yemek yemek ve şekerli tatlı şeyler yemek insan nefsinin kontrolünü imkansız kılar tahminimce relapse sürecin bana göre çok yediğin ve taviz verdiğin için

Rayther

Mars Yolcusu

28 Aralık 2021 tarihinde başladığım sürecim bir Nisan akşamında anlamsız bir şekilde sona erdi ve o günden bugüne neredeyse 3 ay olucak ve ne 15 günü geçebildim ne de düzenimi geri kazanabildim. Burada çoğu kişiye zaman zaman tavsiye verdim, zaman zaman motivasyon verdim fakat tekrar bağımlılığa yenik düştüm. Şuanda olmaktan en çok korktuğum yerdeyim yani köyde. Bağımlılığımın yıllarca hatsafhaya çıktığı ve durduramadığım yerdeyim. 2 günde tam 8 defa PMO yaptım ve artık psikolojik olarak darmadağın oldum. Tutunacak bir dalım kalmadı. Ailem beni takmıyor benimle konuşmuyor, YKS icin calismaya oturuyorum fakat 10 dakikadan fazla duramıyorum, çecremdeki kızların hepsi teker teker gitti, arkadaşlarım benimle dalga geciyor ve ciddiye almıyor, uyku düzenim bozuldu 22-06 arasi uyku yerini 03-11 e bıraktı, spora gidemiyorum köyde olduğum için ve bütün bunların hepsi tekrar bağımlı olduğum için yaşandı, 2022 hayatımın en iyi yılı olma potansiyeli varken tam bir hayalkırıklığı oldu ve ben ilk 128 günlük sürecimdeki motivasyonu bulamıyorum kendimde, içimde yanan ateş söndü...

Bu konuyu normalde forumda açmayı hic düşünmedim ama o bin bir zorlukla çıktığım karanlık çukura geri düştüm ve bu sefer tek başıma çıkamam suanda hic olmadığı kadar yardim eline ihtiyacım var. Eski Neverfap videolarini izliyorum olmuyor, motivasyon videosu izliyorum olmuyor kararlı bi surece başlayamıyorum. Sönmüş ateşimi kazanmamda yardımcı olun...
O hissiyatı çok iyi anlıyorum ben böyle olduğu zaman 2- 3 gün bomboş kafayla canım ne isterse hayat umrumda olmadan geçiriyorum
3. Günden sonra kendime gelmeye başlıyorum
Ama o 3 gün arınma dönemi gibi
Şuan "hayır yapmamalıyım yaptığım çok kötü" kafasına girmen daha çok çukara çeker seni

Bence Bazen bir süre kendini salman gerekiyor ki toparlanabilesin

Son düzenleme:

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Benim tavsiyelerim, her ne kadar köy ortamı olsada koşuya çıkın, ormanlık alanlarda koşu ve yürüyüş çok iyi gelecektir. Soğuk duş ve “bence” olmazsa olmaz “ibadet”.

Winston Smith

Venüs Yolcusu
Çevirmen Üye
Komando

Aynı durumdayım. Bu yıl son olacak demiştim, diğerlerinden de kötü oldu. Umarım kurtulursun bu durumdan.

BetraS

Mezun
Dostum inançlı biriysen ibadetlerini yerine getirmeni tavsiye ederim ve telefondan uzaklasman lazım zorla kendini ne güzel koydesin işte çalışmak için mi tatil için mi gittin bu önemli olan
tatil için gittim yazlık yaptırıyorduk köye yeni bitti, zaten sinav senem ufaktan çalışmaya başlıcam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6