Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ben De Başaracağım

Fellow

Ay Yolcusu
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Henüz birsey demek için çok erken. Süreç ilerledikçe daha çok yazacağım. Yazdikca başaracağıma inaniyorum. İlk gunler cok zor geciyor.Bugün 2. günüm bitti. Güzel günlerde görüşmek üzere

Fellow

Ay Yolcusu
Selam arkadaşlar buraya günlük ilerlemelerimi yazıyorum. Burada sizlerle durumumu paylasmak özellikle ilk günlerde müthiş bir motivasyon kaynağı oluyor. Bugün 5. Günüm bitmek üzere. Craving zamanım geçti ve depresyon dönemine girmek üzereyim. Bu aralar kitap okumaya ve spor yapmaya başladım. Bu işin sonunu geçirebileceğime inanıyorum. Güzel günlerde görüşmek dileğiyle..

Fellow

Ay Yolcusu
Selam arkadaşlar sürecim hızla ilerliyor. Bugün 8. Gündeyim. Dün evde yalnızdım biraz zorlandim ama başardım. Bugün kanlı canlı 2 tetikleyici ile karşılaştım ve ağzımın suyu akarak baktim fakat sürecimi bozmadım. Yoluma devam ediyorum. Görüşmek üzere...

Fellow

Ay Yolcusu
Selam gençler sürecim hızla devam ediyor. Bugün 13. Gundeyim kendimi iyi hissediyorum. Sanki bu süreci devam ettirebilirim gibi geliyor. Genel olarak 7. Günden sonra kendime güvenim geliyor. Güçlü ve ozguvenli hissediyorum. Sizlere içimi dökmek beni çok rahatlatıyor. Bu işi bırakmayi isteyenlere en büyük tavsiyem kendilerine böyle bir konu açmaları ve ilerlemelerini yazmaları. Hem ilerlemeyi görüyoruz, hem yazdıkça rahatlıyoruz, hem de paylaştıkça sorumlu hissediyoruz. Güzel günlerde görüşmek üzere...

Fellow

Ay Yolcusu
Selam arkadaşlar size 21.günden yazıyorum. Artık aklıma kötü düşünceler gelmiyor. Ancak pmo yerine yararlı alışkanlıklari koymakta çok zorlanıyorum. Kendimi iyi hissetmiyorum. Süreci bozacağımı zannetmiyorum ama boş boş oturuyorum. İçimden birsey yapmak gelmiyor. Galiba uzun zamandan beri depresyondayım fakat farkında değilim. Tek iyi olan şey bu zamana kadar gelmek galiba.

Fellow

Ay Yolcusu
Merhaba bugün 30.gündeyim dün sürecimi tehlikeye atabilecek tetikleyiciler ile karşılaştım. Ama bunu beynimi geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendirdim. Ancak hala gördüğüm güzelliği unutamıyorum. Buna rağmen direniyorum.

Fellow

Ay Yolcusu
Arkadaşlar merhaba sürecimde 40. Gündeyim. İyi gittigimi hissediyorum. Birkaç kere zorlandığım zamanlar oldu. Ancak sürecin başındaki kadar atlatması zor olmadı. Kolaylıkla üstesinden geldim. Ancak esas zor olan durum şu: Yerine iyi bir alışkanlık eklemekte zorlaniyorum. Düzenli kitap okuyamıyorum yada düzenli spor yapamıyorum. Başlayıp ara veriyorum bu da gelismemi olumsuz etkiliyor. Birkaç gün dopamin detoksu yapmayi deneyeceğim. Gelişmelerden haberdar ederim. Görüşmek üzere...

Fellow

Ay Yolcusu
Selam arkadaşlar bugün 46. Gundeyim. Bilmiyorum neden yaz geldigi için mi yoksa süreçten dolayı mı ama neredeyse yaklaşık 1 yıldır olan depresyondan çıkmış hissediyorum. Tekrar sabahları erken kalkmaya başladım. Yaklaşık 1 yıldır ertelediğim projelerimiz hayata geçirmek için tekrar çalışmaya başladım. Ne dersiniz ?

Fellow

Ay Yolcusu
Selam gençler bugün 52. gündeyim. Kendimi harika hissediyorum. Hem güçlü hem kendine güvenli hem daha konuşkan hem daha çalışkan hem daha mutlu. Sanki ilaç almış gibiyim. Bunun ne kadarı psikolojik bilmiyorum ama.

Fellow

Ay Yolcusu
Selam arkadaşlar bugün 59. gündeyim. Büyü bozulmuş gibi hissediyorum. Bir anda üzerimdeki aşırı mutluluk hissi gitti. Biraz hüzün yaşar gibi oldum şimdi normal hissediyorum kendimi. Kendimi bilmesem kafayı yemiş bu ne kullanıyor derim. Yoksa bipolar mi oluyorum ne oluyorum bilemedim.

Fellow

Ay Yolcusu
Arkadaşlar merhaba 65. gündeyim. Sürecim devam ediyor. Spora başlamaya çalışıyorum. Bu aralar vücudumdaki meniyi disari atma isteğim çok arttı. Testislerimde dolgunluk hissediyorum. Artık tetikleyicilerden etkilenmiyorum fakat kaçınmaya da devam ediyorum. Sürecimi tehlikeye atacak hareketlerden kaçınıyorum. Malesef kitap okuma alışkanlığı edinemedim. İyi alışkanlıklar edinmeye çalışıyorum. Umarım başarabilirim. Şimdilik ekleyeceklerim bunlar.

Fellow

Ay Yolcusu
Herkese merhabalar. Yolculuğumda 71.gündeyim. Sporu devam ettirmeye çalışıyorum. Tetikleyicilerden kaçınmaya devam ediyorum. Kadınlara artık daha farklı gözle bakmaya başladığımı farkediyorum. Cinsel obje olarak görmüyorum. Birkaç gündür dopamin detoksu yapıyorum. Sadece son durumu paylaşmak için İnternete girdim. Daha kolay ders çalişabildiğimi görüyorum. Süreci sorunsuz tamamlayacağım bunu biliyorum. Kesin olarak anladığım şey şu; zaman yönetimi. Eğer sen boş zamanında ne yaparsan o oluyorsun. Forumda yazıyorlar ya süreci bozdum bir işe yaramadı, hani nerde etkisi. Bunların hepsinin tamamen zaman yönetimi ile ilgili olduğuna karar verdim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6