Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ben ne yaşıyorum?

rfhc

Yeni Üye
Flatline gibi bir durum değil bence (emin değilim bilmiyorum) çok garip bi durum ara sıra boşluk hissi gibi korku gibi heyecanlanma gibi oluyorum olaylara karşı daha hassasım her şeyi kafaya takabiliyorum iştahım yok(zorla yiyorum) genellikle sabahları ilk uyanıyorum anlık heyecanlanmalar falan oluyor sonrasında ağlama krizleri geliyor bazen ağlıyorum ama genellikle akşam ve geceler baya iyi oluyorum korkum vs. baya azalıyor
ama gece ve sabahları ortak olan şey sürekli uyanıkmışım gibi nasıl anlatılır bilmiyorum ama yorgunluk bi rahatlık hissedersiniz ya o yok gibi uykulu olma hissini çok hissedemiyorum desem yeridir.Daha detaylı anlatacak olursam (o kadar garip ki :) aşırı enerji dolumu desem inanın bilmiyorum) normalde kalkar bilgisayar oynarım ama canım onu oynamak istemiyor zevk vermiyor ve sürekli vesvese hali oluyor ve şunu da yaşıyorum beynim sürekli açık gibi mesela rahatlıyamıyorum desem yeridir bir önceki denememde yine iştah eksikliği ağlama krizleri vs. yaşamıştım ama bu sefer daha farklı daha uzun ve rahatlayamıyorum dostlar geceleri çok uyuyamıyorum.Bu konunun gerçekten ehli arkadaş cevaplayabilir mi?(ilk günlerde 1,2 hafta flatline yaşadım sonra bazen bir gün o kadar iyi ve çok hissettiğim günler oldu bazen yine flatline gibi anlar yaşadım şuanımdan 1 hafta önce flatline dan çıktım dedim sonra 1 hafta iyi oldum ,iştahım vs. açıldı baya, sonra yine ağlama krizleri vs geldi yine vesvese geldi.Bi an aşırı mutluyken bi an çok korku,boşluk içinde hissedebiliyorum)(71.günümdeyim)Tek ricam bilen bilen bir arkadaşın cevaplaması.
Ne zaman geçecek,kaç gün sürer?

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
Flatline düşük libido durumudur.
Geri çekilme yaşıyor olabilirsiniz.
Bu sorunların bazıları geri çekilme sendromunda var. Olmayanlar da var bir doktor ile görüşebilirsiniz.

Burak737

Yeni Fapstronot
Beyni legoya benzetirsek tak çıkar parçalarıyla anlık değişime uğratamıyorsun önemli organa şok yaşatıyorsun fiziksel, ruhsal, psikolojik tabi ki uzun sürecek adaptasyon.

Müslümansan namaz kılmıyorsan 1 ay namaz kıl tekrar gel.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6