Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Beni Sıkıntıya Düşüren Konu

Kk17

Yeni Üye
Arkadaşlar neden oluyor bilmiyorum ama şuan 7.gunumdeyim ben karakterimin güzel olmasına özen gösteriyorum tabi her insanın yaptığı gibi ama aklıma mesela kötü birinin karakteri gelince sanki onun gibi olacakmisim gibi oluyor anlamiyorum bu konu beni sıkıntıya sokuyor o anlık ben sanki o kişinin karakterini bedenime sokuyorum
Desteklerinizi bekliyorum

surec

Merkür Yolcusu
Arkadaşlar neden oluyor bilmiyorum ama şuan 7.gunumdeyim ben karakterimin güzel olmasına özen gösteriyorum tabi her insanın yaptığı gibi ama aklıma mesela kötü birinin karakteri gelince sanki onun gibi olacakmisim gibi oluyor anlamiyorum bu konu beni sıkıntıya sokuyor o anlık ben sanki o kişinin karakterini bedenime sokuyorum
Kardeşim OKB lisin bende de var bu durum beni şaşırtan obsesyonlarımızın aynı olması imkanın varsa psikolağa git

Son düzenleme:

surec

Merkür Yolcusu
Düşüncelerine değer biçme onlar sadece bir düşünce sosyalleş ders çalış herhangi bir işte çalış uğraşın olmazsa daha fazla değer biçersin düşüncelerine

Kardeşim OKB lisin bende de var bu durum beni şaşırtan obsesyonlarımızın aynı olması imkanın varsa psikolağa git
Hayır direk gitmesin kesinlikle.

Kardeşim şuan konuya hakimim ve sana açıklama yapardım ama tavsiyem izzet güllü izle.kesinlikle geçicek. Dua edeceksin bana valla. Çünkü hep dogru bir inanç içerisinde olduğundan böyle oluyor. Sen izle düzelecek ve iyilesiceksin zaten.

turkeyis

Ay Yolcusu
Hayır direk gitmesin kesinlikle.

Kardeşim şuan konuya hakimim ve sana açıklama yapardım ama tavsiyem izzet güllü izle.kesinlikle geçicek. Dua edeceksin bana valla. Çünkü hep dogru bir inanç içerisinde olduğundan böyle oluyor. Sen izle düzelecek ve iyilesiceksin zaten.
bro izzet gullu gercekten ise yariyor mu, iyilesen falan var mi onu izleyip

bro izzet gullu gercekten ise yariyor mu, iyilesen falan var mi onu izleyip
Yakından bak. 1000lerce insanın hayatını değiştirdi. Hemde tamamen doğal bir şekilde. Kesinlikle bugün başla. Hergun bir tane video izle anla. Hergun ama en az bir tane aksatmadan. Zamanla iyileseceksin çünkü doğruları öğreniyorsun.
Hatta canlı tanıklar videoları var.hayatı değişenlerin kendi ağzından süreçlerini anlatıyor.onları izle dahada güveneceksin.

Son düzenleme:

oldschool

Ay Yolcusu
Meydan Okuma Rozeti
Sürecinin 7. gününde olduğun için seni tebrik ediyorum dostum. Bu herkes için zaman zaman yaşanan bir durum. Biraz takıntı, kafan bir noktaya normal insanlardan daha fazla takılıyor. Bunlar, sürecinin ilerleyene zamanlarında sen fark etmeden azalacağına eminim. Sürecini tamamladığında bu durumu tekrar masaya yatırıp ne durumdasın bir bak.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Yakından bak. 1000lerce insanın hayatını değiştirdi. Hemde tamamen doğal bir şekilde. Kesinlikle bugün başla. Hergun bir tane video izle anla. Hergun ama en az bir tane aksatmadan. Zamanla iyileseceksin çünkü doğruları öğreniyorsun.
Hatta canlı tanıklar videoları var.hayatı değişenlerin kendi ağzından süreçlerini anlatıyor.onları izle dahada güveneceksin.
OKB ve panik atak konularında İzzet Güllü bence de iyileştirir ama sosyal fobide işe yarıyor mu bilmiyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6