Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Benim Günlüğüm - Yaş 23

SirHungry

Yeni Fapstronot

17 gün +20 saat

Sürece iyi ki başlamışım diyorum. Sosyal olarak kendimi daha rahat hissediyorum. Hedeflerime daha çok yoğunlaşabiliyorum. Tek yenemediğim konu kadının cinsel objeleştirme. Kaçıncı günde geçebilir bu? Bunun için ek bir şey yapmam gerekiyor mu ?

SirHungry

Yeni Fapstronot

23 gün+17 saat

Kendime göre baya iyi ilerlediğimi düşünüyorum. Sosyal açıdan gittikçe rahatlıyorum ama başka problemler başladı. Her idrar sonrası yapışkan bir akıntı başladı. Sebebini bilmiyorum. Bu günlere gelip böyle bir şey yaşayan Fapstronotlardan yardım bekliyorum. Bir sorun olur mu normal birşey midir? Semen geri dönüşümü olması gerekmiyor muydu ,akan sıvı nedir ? Tüm bunlar bir köşeye kendimi daha mutlu hissediyorum. 1 aya yaklaşmanın verdiği hazda var tabi.

SirHungry

Yeni Fapstronot

24 gün +23 saat

Her şey yolunda gidiyor. Krizler gelmiyor. Tetikleyicilere bakmamamla ilgili de olabilir. Sürecin başlarında 10 sayfa kitap okurken başım ağrıyordu artık 70-80 sayfayı rahatlıkla okuyorum. Algımın açıldığını hissediyorum. Her günü sürecin ilk günüymüş gibi düşünüyorum. Tabi rasyonel olsun diye üste kaçıncı günde olduğumu da yazıyorum sonradan okuyacak arkadaşlara yardımcı olsun.

SirHungry

Yeni Fapstronot

36 gün+7 saat

Bu kadar ilerleyebildiğime inanamıyorum. Dün bir kriz atlattım. Ben pes etmeye hiç bu kadar yaklaşmamıştım. İrademi kaybetmiştim bitirmek istedim süreci, şimdi tekrar onu bulup bir kafese koydum ve o kafesi yüzlerce kilitle kilitledim çünkü bir daha kaybedemem.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6