Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Beyinde Hissiyat

lockvarez

Yeni Üye
Şu an 20. gündeyim kafamın sağ arka aşağı kısmında tutulma gibi bir hissiyat var hafif ağrı gibi ve bu olduğunda flatline'da oluyorum genelde beyin sisi mevcut oluyor. Önceden bu hissiyat sol taraftaydı kendimi bildim bileli sol tarafı hissederdim, pandemide fap'e düşünce bu sağa sıçradı sonra arka tarafa doğru yayıldı şu an solu hissetmiyorum. Saçma gelebilir çoğunuza ancak illaki aynı şeyleri hissedenler vardır. 17.güne kadar rüyalanmamışken 17 ve 19. günlerde rüyalandım yani 3 günde 2 defa, cidden bu illet bıktırdı beni artık. Bugün de aşırı düşüğüm, prozac kullandım 4 ay, ramazanın başında bıraktım onu da.

Lazkopat

Emektar Üye
Şu an 20. gündeyim kafamın sağ arka aşağı kısmında tutulma gibi bir hissiyat var hafif ağrı gibi ve bu olduğunda flatline'da oluyorum genelde beyin sisi mevcut oluyor. Önceden bu hissiyat sol taraftaydı kendimi bildim bileli sol tarafı hissederdim, pandemide fap'e düşünce bu sağa sıçradı sonra arka tarafa doğru yayıldı şu an solu hissetmiyorum. Saçma gelebilir çoğunuza ancak illaki aynı şeyleri hissedenler vardır. 17.güne kadar rüyalanmamışken 17 ve 19. günlerde rüyalandım yani 3 günde 2 defa, cidden bu illet bıktırdı beni artık. Bugün de aşırı düşüğüm, prozac kullandım 4 ay, ramazanın başında bıraktım onu da.
Dostum ya ilacın yoksunluğu. Nasıl bir ilaç bilmiyorum. Veyahutta bir şeyler iyiye gidiyor. Biz doktor değiliz sonuçta. Bende de olmuştu. Sanki kıvrımlarda bir hareket oluyor gibiydi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6