Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bipolar Bozukluk ve Nf

UBERMAN

Ay Yolcusu
merhabalar dostlar 17 yaşındayım ve bipolar teşhisi konulmuş bir gencim. yaklaşık 8 aydan beri düzenli ilaç kullanıyorum. (ketya 300 mg-cedrina 300 mg)

8 ay önce sürecimin 50. gününde mani atak geçirdim ve hiç olmadığım kadar özgüvenli, libidosu yüksek ve enerjk oldum.

8 aydan beridir de her gün pmo davranışında bulunuyorum ve sürecimde 8 günü geçemiyorum. iradem 0'a indi. sizden sorum şu dostlar hem ilaç kullanıp hem de nofap yaparak mani atakta yaşadığım pozitif etkileri -yüksek libido, yüksek özgüven ve enerjik- yaşayabilir miyim?

Lazkopat

Emektar Üye
merhabalar dostlar 17 yaşındayım ve bipolar teşhisi konulmuş bir gencim. yaklaşık 8 aydan beri düzenli ilaç kullanıyorum. (ketya 300 mg-cedrina 300 mg)

8 ay önce sürecimin 50. gününde mani atak geçirdim ve hiç olmadığım kadar özgüvenli, libidosu yüksek ve enerjk oldum.

8 aydan beridir de her gün pmo davranışında bulunuyorum ve sürecimde 8 günü geçemiyorum. iradem 0'a indi. sizden sorum şu dostlar hem ilaç kullanıp hem de nofap yaparak mani atakta yaşadığım pozitif etkileri -yüksek libido, yüksek özgüven ve enerjik- yaşayabilir miyim?
Dostum sorduğun soru çok güzel. Ancak burada bir uzman vs yok. Evet destek sağlayabilir. Ancak önemli olan senin terapiye ne kadar çok yanıt verdiğin. Umarım düzlüğe çıkarsın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6