Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bir Erkek Arkadaşım Tarafından Işletildim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

strongenough

Curious
Adama sorarlar sana nude atan kızla niye konuşuyorsun diye. O arkadaş da artık arkadaş değil. Sınıf değiştirmişsin işte. Derslerine odaklan

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Bu konudan ders çıkarıp bir daha böyle işlere girmezsin umarım. Biz insanız hatalar yaparız önemli olan o hatadan ders çıkarmandır. Arkadaslarına gelecek olursak onlara istediği şeyleri vermemen lazım. Duygusal zayıflıktan beslenir böyle insanlar öyle insanlara poker sürat olmalısın. Duygu gösterdikçe sinirlendikce,tepki verdikçe üstüne çıkarlar. Duygusal gücünü korumalısın her ne şekilde olursa olsun. O insanlara tepki vermedikçe bir balon gibi sonecekler. Gidipte o çocukları dalayım deme disipline gidersin bu sefer açıklamak zorunda kalırsın daha da kötü olur. Kuytu köşede yakalarsan ona bişey diyemem tabi.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Dua et ailene ve çevrene yaymamamak için para istememişler.

Mr.robot

Yeni Fapstronot
Anladım kardeşim. O arkadaşların baya sorunlu belli. Kendini onlara inat derslere ver bu şekilde fark yarat. Diğer sınıfta da arkadaşlık kur ama sınırın olsun. Kimseye güvenmemekte iyi edersin. Alay konusu vs olursa hiç takma. Dünyada milyonlarca kişi penis vajina fotosu atıyor artık. O sınıfta ilk ve son atan kişi sen değilsin. Hiç üzülme unut gitsin bu konuyu. Dediğim gibi bu olay ders olsun ve sevgilin dahi olsa kimseye özel fotoğraf atma. Derslerinde başarılar kardesim.
Tavsiyelerin için teşekkür ederim

The King

Deneyimli Üye
Ola ki şantaj ya da tehdit işlerine girerlerse sıcağı sıcağına telefonunda ses kaydı ya da video, mesaj gibi bir kanıt elde etme yoluna git. Böyle bir durumda kendilerine zarar verirler. Onun dışında her erkeğin penisi var. Alay konusu olabilecek bi durumda değilsin. Asıl alay konusu olan işsiz güçsüz heriflerin kendisi. Tek hatan ve seni rahatsız eden şey kandırılmak muhtemelen. Yaşın daha küçük bu olaylara karşı nasıl tepki vermen gerektiğini bilmiyorsun ama yapabilirsen psikolojik destek alman lehine olur, gelecekte arkadaş ilişkilerin de dahil olmak üzere seni olumsuz etkileyen bir durum olarak geçmişinde kalmasın.

Targetlock

Deneyimli Üye
Dershanede sıra arkadaşım bana bi ara bi kız fotosu gösterdi.Fotoğraftaki şahısın kendisinin kız arkadaşı olduğunu ve eğer beğenirsem kendisini bana ayarlayabileceğini söyledi.Benimde başka bir kız ile birlikteliğim olduğu için istemedim.Daha sonra birlikte olduğum kız beni reddetti.Ben de bunalıma girmiştim.Sonra sıra arkadaşım bana fotosunu gösterdiği kızla görüştüğünü, kendisine benden bahsettiğini, beni ona karşı övdüğünü söyledi ve kız arkadaşının benle tanışmak istediğini söyledi.Daha sonra bana instagramdan istek attığını söyledi ve ben de kabul ettim.Biraz konuşmaya başladık.Benden ses atmamı istedi çok merak ettiğini söyledi ben de attım.Bir sure sonra kız bana karşı cinsel arzular hissettiğini söyledi ve esprimsi bir şekilde cinsselikten konuşmaya başladık ve bir süre sonra bana nudesini gondrrdi ben istemeden ben de şaşırmıştım ve de biraz etkilenmiştim sonra benden atmamı istedi ben de nefsime hakim olamadım ilk başta reddetsem de daha sonrasinda ısrar edince kendisini kıramadım ve tuvelete gidip penisimi çekip gönderdim.Ve asıl olay burda meğerse konuştuğum kişi dershanedeki sıra arkadaşımmış sınıfta en çok güvendiğim kişiymiş ve kullandığı hesap fake imiş ayrıca profil resmine de bana gösterdiği kızın fotosunu koymuş inandırıcı olsun diye ve bu arkadaş bugün ona attığım fotoyu diğer erkek arkadaşlarıma gösterince onlar içinde alay konusu oldum ama bana belli ettirmemeye çalıştılar başka bi fotoya güler gibi yaptılar neye baktıklarını sorunca da başka bi şey olduğundan bahsettiler ama gözlerimin içine bakıp bakıp güldüklerinde anladım tuzağa düşürüldüğümü ve ben de sınıfımı değiştirdim ama çok utanıyorum vicdanen çok rahatsız oldum bir daha o kişilerin yüzlerine bakamayacağım ve bazı korkularım var bu olayla ilgili mesela fotonun daha fazla yayılması dershanedeki hocaların işitmesi ya da tüm sınıf arkadaşlarımın öğrenmesi gibi lütfen bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz ? Bundan sonra nasıl bir yol izlemem gerekiyor sizce ? Düşüncelerinizi bekliyorum saygılar...
Ortamlarda kabul görmek için penis fotoğrafını fake hesaptan alacak kadar işsiz arkadaşın seni darlarsa "Bu kadar meraklı olduğunu bilseydim çıkarır gösterirdim. Seni de bu kadar prodüksiyondan kurtarmış olurduk." dersin.
Dert etme şu sırtlanları. Biliyorum birilerine güvenip ekip oluşturup o ekibe ait olmak istiyorsun. Dedelerin de mamut avlarken aynısını istiyorlardı.
Tek fark onlar tehlike anında aksiyon alacak insanları seçebiliyorlardı.
Buna mecburlardı. Seçemeyeni mamutlar çiğniyordu.
Sen de mecbursun. Sırtlanları boşver. İnsanların geneliyle yüzeysel ilişki kurulur. Özel insanlarla kademeli bir şekilde sağlam bağlar kurulur.
O insanlar sınıfından olmak zorunda değil. Sadece daha fazla vakit geçiriyorsunuz diye sağlam kişiler olacak değiller. İşe kendimizden baslayalım ama bu bahsedilen ekip için güvenilir ve sağlam biri olmak için kişisel mücadeleni ver. Etrafın sağlam insanlarla örülü olacaktır.
Ayrıca boksa git savun kendini böylelikle sırtlanlar gülemezler.
Ulu orta onurunu çiğneme cesaretini gösterenlere halka açık şekilde bunun olmayacağını göster.

coomonster

Venüs Yolcusu
fotoğrafta yüzün veya senin olduğunu belli eden birşey yoksa şuandan itibaren böyle birşey yaşanmamış gibi davranmaya başla, hatta böyle birşey yaşanmadı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6