Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bir garip düşünce

blueranzer

Yeni Üye
Katılım
30 Kas 2020
Mesajlar
39
Tepki puanı
14
Puanları
8
Nofap sürecinde en çok takıldığım noktalardan biride penisin hala çalışıp çalışmadığını sürekli düşünmek.Yani böyle bir düşüncenin salakça olduğunu biliyorum ama alışmışım tabi sürekli mevzu varmışcasına ayakta durmasına ondan dolayı sanırım.Var mı benim gibi düşünen ?
 

Pineapple

Yeni Fapstronot
Katılım
14 Kas 2020
Mesajlar
38
Tepki puanı
25
Puanları
19
Yaş
22
Emin ol çalışıyordur. Bir müddet sonra daha iyi bir şekilde ayakta durur. Çok çalıştırınca bir süre dinleniyor sanırım ?
 

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
5 Kas 2020
Mesajlar
1,085
Tepki puanı
2,936
Puanları
180
Penisin çalışıyor korkma.:D Bu düşünce aslında nefsinin uydurduğu gereksiz bir bahaneden ibaret. Yani kullanmadıkça körelir anlayışı olmaz bu konuda. Aksine nofap yaparak penisin potansiyelini arttırıyorsun. Sürekli Pmo yapan bireylerde istimna sırasında aslında net olarak bir büyüme(kalkma) olmuyor. İki haftalık nofap sürecin bile olsa bunu gözlemleyebilirsin.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst