Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bir gözkaleminin yolculuğu

gozkalemi

Yeni Fapstronot
Selam beyler bayanlar.Bir önceki gönderim sansüre uğradığı için yolculuğumun başlangıç aşamasını yayınlayamadım fakat şimdi şevkim yeniden yerine geldi ve serüvenimi aktüel bir şekilde günbegün burada yayımlayacağım yani bir nevi burası benim ruhsal perdemin kalktığı ket vurulmamış dilin eseri olacak, ne hissediyorsam buraya yazacağım. Bu yolculuğa çok önceden başlamaya yeltendim fakat bu süreçlerim oldukça kısaydı.Şu an bulunduğum yolculuğun istikrarlı bir biçimde devam ettiğini söyleyebilirim.11 günden beri cinsel görüntü içeren sitelere bakmıyorum, 10 günden beri de cacık yapmıyoruz çok şükür .Bunları yapmam bana yeterli gelmedi,hayatımda büyük yer kaplayan diğer varlıkları ve beni zehirleyen düşünce girdaplarını da hayatımdan çıkarmam ve engellemem gerektiğini fark ettim.Bunlar:
-TELEVİZYON
-YOUTUBE VE EKŞİ SÖZLÜK
-SİGARA
-MÜZİK
-Özgüvenimi sarsmaya çalışan sağlam bir köke sahip olan içsesler
-Telegram

Yoldaşlar,birçoğunu çavuşu tokatlamadığımıdan beri azaltmış durumdayım hatta müziği sadece klasık müzik türü ile sınırlandırmış bulunmaktayım amma şu dumanlı zıkkım yok mu ondan kurtulmak için çokça adım attım fakat onu bırakmak için yeterli mental düzeyde olamadığım için şu zamana kadar ondan kurtulamadım ancak bugün, şu saat itibariyle saman içmiş hissini yaratan,etrafa kötü kokular yayan,tırnaklarımı ve parmaklarımı sarartan şu lanet pislikten kurtulmak için kendimi hazır hissediyorum eğer özsaygımı da koruyabilirsem bu ifrit edici illetten ömür boyunca kurtulmuş olacağım.Yarın rahip moduna başlayacağım ve gün içinde yaptıklarımı buraya yazacağım.

Aşağıya 22 Şubat yapılacaklar listesini ekliyorum.
-20 dakika spor yap
-Meditasyon yap
-Saat 10.00 daki canlı derse katıl
-Sapiens 1 bölüm oku
-İngilizce için artık ilk adımı at
-15 dakika boyunca kendinle kal
-Kitap özetlerini tekrar et
-Kelime kağıdına yeni kelimeleri geçir
-Satrancın esasları kitabına en az 1 saat vakit ayır ve pratik yap
-Dilediğin kadar roman oku

Duyulara hitap eden tutkulara boyun eğmek zamanla alışkanlık haline gelir daha sonra ise bir içgüdü olarak olarak bile adlandırılabilir.

Mental Boom

Yeni Fapstronot
Gözkalemi cansız bir varlık nasıl yazı yazabiliyor?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Selam beyler bayanlar.Bir önceki gönderim sansüre uğradığı için yolculuğumun başlangıç aşamasını yayınlayamadım fakat şimdi şevkim yeniden yerine geldi ve serüvenimi aktüel bir şekilde günbegün burada yayımlayacağım yani bir nevi burası benim ruhsal perdemin kalktığı ket vurulmamış dilin eseri olacak, ne hissediyorsam buraya yazacağım. Bu yolculuğa çok önceden başlamaya yeltendim fakat bu süreçlerim oldukça kısaydı.Şu an bulunduğum yolculuğun istikrarlı bir biçimde devam ettiğini söyleyebilirim.11 günden beri cinsel görüntü içeren sitelere bakmıyorum, 10 günden beri de cacık yapmıyoruz çok şükür .Bunları yapmam bana yeterli gelmedi,hayatımda büyük yer kaplayan diğer varlıkları ve beni zehirleyen düşünce girdaplarını da hayatımdan çıkarmam ve engellemem gerektiğini fark ettim.Bunlar:
-TELEVİZYON
-YOUTUBE VE EKŞİ SÖZLÜK
-SİGARA
-MÜZİK
-Özgüvenimi sarsmaya çalışan sağlam bir köke sahip olan içsesler
-Telegram

Yoldaşlar,birçoğunu çavuşu tokatlamadığımıdan beri azaltmış durumdayım hatta müziği sadece klasık müzik türü ile sınırlandırmış bulunmaktayım amma şu dumanlı zıkkım yok mu ondan kurtulmak için çokça adım attım fakat onu bırakmak için yeterli mental düzeyde olamadığım için şu zamana kadar ondan kurtulamadım ancak bugün, şu saat itibariyle saman içmiş hissini yaratan,etrafa kötü kokular yayan,tırnaklarımı ve parmaklarımı sarartan şu lanet pislikten kurtulmak için kendimi hazır hissediyorum eğer özsaygımı da koruyabilirsem bu ifrit edici illetten ömür boyunca kurtulmuş olacağım.Yarın rahip moduna başlayacağım ve gün içinde yaptıklarımı buraya yazacağım.

Aşağıya 22 Şubat yapılacaklar listesini ekliyorum.
-20 dakika spor yap
-Meditasyon yap
-Saat 10.00 daki canlı derse katıl
-Sapiens 1 bölüm oku
-İngilizce için artık ilk adımı at
-15 dakika boyunca kendinle kal
-Kitap özetlerini tekrar et
-Kelime kağıdına yeni kelimeleri geçir
-Satrancın esasları kitabına en az 1 saat vakit ayır ve pratik yap

Duyulara hitap eden tutkulara boyun eğmek zamanla alışkanlık haline gelir daha sonra ise bir içgüdü olarak olarak bile adlandırılabilir.

Başarılar dilerim. İnancını kaybetme, planlarına mümkün olduğunca uymaya çalış. Kriz anlarına dikkat et, fazla yalnız kalmamaya özen göster.

gozkalemi

Yeni Fapstronot
22 Şubat
Merhaba arkadaşlar, geceleyin huzursuzlandığım için uyuyamadım bunun sonucunda sabah yapmam gereken işleri yerine getiremedim.Hiç sigara içmedim ve krize girmedim,aklıma gelince onu uzaklaştırmayı değil zararlı bir şey olduğunu kendime telkin ederek canımın istememesini sağlıyorum.Bugünün benim için pek verimli geçtiğini söyleyemeyeceğim ama yarın öyle olmayacak.

23 Şubat yapılacaklar
-Hastaneye git
-Spor yap
-Meditasyon yap
-Sapiens 1 bölüm oku
-Satranç kitabı üzerine 2 saat çalış
-20 dakika kendinle kal
-1 saat ingilizceye ayır

Yaşamak elindeyken bugüne bugün
Ne diye bırakır yarını düşünürsün ?
Geçmiş,gelecek kuru sevda bütün bunlar
Kadrini bilmeye bak avucundaki ömrün.

gozkalemi

Yeni Fapstronot
Zorunlu sebeplerden dolayı ara vermek durumundayım,programım 27 Şubat'ta tekrardan başlayacak.

gozkalemi

Yeni Fapstronot
Sperm örneği vermek zorunda olduğum için 2 kere mastürbasyon yapmam icap etti.Fakat ikisini de tahayyül yoluyla hallettim.Uzun bir zamandan beri uyku düzenim yok ve moral açısından iyi bir dönemde değilim ama bunların hiçbiri beni mastürbasyon yapmaya itmiyor.Kendi çabalarımla dış destek almadan sorunlarımı halletmeye çalışacağım.Ayrıca sigaraya da herhangi bir dönüşüm olmadı şuanlık beni mutlu eden az şeylerden biri.

Bir sır daha var,çözdüklerimizden başka
Bir ışık daha var,bu ışıklardan başka
Hiçbir yaptığınla yetinme ! Geç öteye
Bir şey daha var,bütün yapıtlardan başka

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6