Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bir Süredir Eve Tıkılmış Olmak

nidwxs

Yeni Fapstronot
Bundan bir kaç gün öncesine kadar her gün kütüphaneye gidiyordum veya evde erkenden uyanıp güzel bir gün geçirmek için uğraşıyordum. Fakat eve kapanmamızı gerektiren bir hastalığa yakalandık. İsmini vermek istemiyorum çünkü çok utanç verici geliyor. Bu eve kapanma sürecini iyi değerlendiremiyorum çünkü sürekli hastalığı düşünmem,etrafa bulaşmaması için önlem almam,temizlik yapmam gerekiyor. Ve sürekli aklımı meşgul ediyor. Bir kaç gündür nasıl uyandığımı, uyuduğumu ,yemek yediğimi hatirlamıyor,hissetmiyorum. Telefon ekranıyla bütünleştim resmen. Kafamı dağıtmanın tek yolu bu olduğu için kopamıyorum da. Saçma sapan durumlar içindeyiz ailecek ve bu hallerim beni çok yıpratıyor. Tavsiye istemek için değil ama kimseye anlatamıyorum bu yüzden o kadar bunaldım ki içime ata ata. Şu an varlığımı hatırlayabilmek için hislerimi gözden geçiriyorum.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Evde yapılabilecek,kendini geliştirebilecegin bir sürü konu var. Spor yapabilirsin. Borsa,dijital pazarlama vs öğrenebilirsin. İngilizceni geliştirebilirsin. Kitap okuyabilirsin. Bir enstrüman aleti çalmayı öğrenebilirsin. Bu fırsatı iyileşesiye kadar değerlendirmeye bak evde hangi konuda eksiğin var onu düşün neleri başarmak istiyorsan onları temiz kafayla düşünebildiğin bir dönem olsun.

nidwxs

Yeni Fapstronot
Evde yapılabilecek,kendini geliştirebilecegin bir sürü konu var. Spor yapabilirsin. Borsa,dijital pazarlama vs öğrenebilirsin. İngilizceni geliştirebilirsin. Kitap okuyabilirsin. Bir enstrüman aleti çalmayı öğrenebilirsin. Bu fırsatı iyileşesiye kadar değerlendirmeye bak evde hangi konuda eksiğin var onu düşün neleri başarmak istiyorsan onları temiz kafayla düşünebildiğin bir dönem olsun.
Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Aslında bir şey yapmama engel olan mental dururumum. Erken uyanmıyorum son günlerde,erken uyanmaya başlayıp yürüyüşe gitmeyi planladım hareket olsun diye. Umarım işe yarar. Tekrardan teşekkür ederim okuyup yanıtladığın için. 💖

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
İşleyen demir pas tutmaz. İnsanlara ya da kendini yararlı hissedeceğin şeyler ile meşgul olmak sana çok iyi gelecektir. Doğal dopaminde diyebiliriz buna.
Sosyal statünü geliştirecek şeyler olabilir örnek veriyorum. Etkili beden dili olabilir iletişimin incelikleri v.s bu gibi şeyler senin öz saygını arttıracaktır. Krizi fırsata çevirmek seninde elinde.

nidwxs

Yeni Fapstronot
İşleyen demir pas tutmaz. İnsanlara ya da kendini yararlı hissedeceğin şeyler ile meşgul olmak sana çok iyi gelecektir. Doğal dopaminde diyebiliriz buna.
Sosyal statünü geliştirecek şeyler olabilir örnek veriyorum. Etkili beden dili olabilir iletişimin incelikleri v.s bu gibi şeyler senin öz saygını arttıracaktır. Krizi fırsata çevirmek seninde elinde.
kitap okuyup resim çizmeye başlamayı düşünüyorum. Ders çalışırken yanında sevdiğim şeylere de zaman ayırmayı öğrenmek için uğraşacağım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6