Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bırakamıyorum neden?

Yavuzszr

Yeni Üye
Katılım
16 Mar 2021
Mesajlar
1
Tepki puanı
1
Puanları
3
Benim mast bağımlıligim var çok fazla yapıyordum bırakmaya çalışıyorum ilk iki gün çok rahat geciyo ama Üçüncü gün o kadar istek geliyor ki özelikle akşam dayanamıyorum ve her seferinde tekrar aynı bir türlü üçüncü gün gecemiyorum neden bana yardımcı olur musunuz?
 

Tough Climber

Everest Yolcusu
Katılım
12 Ağu 2020
Mesajlar
174
Tepki puanı
464
Puanları
108

Orgazm bağımlılığı kısmına bakabilirsin.
 

Walter Bishop

Merkür Yolcusu
Katılım
7 Mar 2021
Mesajlar
106
Tepki puanı
197
Puanları
58
Konum
istanbul
İradeni terbiye etmen gerek bunu şöyle yapmaya başlayabilirsin; Mastürbasyon yaptıktan hemen sonra duygularını bir yere yaz; çok kötüydü, hiç zevk vermedi, sadece kendimi kandırıyorum vb gibi. Aklına ne zaman mastürbasyon yapmak gelirse bu yazıyı oku kendini biraz bile olsa toplarsın.
 

The King

Satürn Yolcusu
Katılım
7 Eki 2020
Mesajlar
149
Tepki puanı
317
Puanları
91
O anlara direndikçe uzun vadede istek azalacak. Alıştığın için ilk hafta gerçekten zorlayıcı olur. Sonraki haftalarda, kafanı meşgul tuttukça bunun azaldığını göreceksin. Sadece o isteğe karşı ne yapman gerektiğini öğren.
 

Onke

Venüs Yolcusu
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
84
Tepki puanı
115
Puanları
39
Her yaptığında sorunun nerede olduğunu düşün.Yani seni bunu yapmaya iten esas şeyin ne olduğunu bulursan önlem alıp bir dahaki sefere yapmazsın.Eğer birden fazla sebep varsa da yukarda bahsettiğim yolla hepsini analiz eder ve düşmanınla nasıl savaşacağını öğrenirsin.
 

Savascı

Merkür Yolcusu
Üretken Üye
Katılım
22 Ağu 2020
Mesajlar
90
Tepki puanı
179
Puanları
48
Dostum eğer yapmama isteğini sevmeye başlarsan ve mast yapmayı kötü olarak hissedersen bu işi başarırsın. Sonuçta kimse sevmediği birşeyi isteğiyle yapmaz.
 

mavi

Jüpiter Yolcusu
Katılım
2 Ocak 2021
Mesajlar
134
Tepki puanı
283
Puanları
84
Konum
İstanbul
Bende genelde 13.- 14. bozuyorum süreci. Buna dayanmaya gücüm yok mu, var. Emin ol senin de vardır. Süreçte bir hedefim yok. Hedefim olsa onun uğruna bu acılara direneceğim. 4 aylık sürecimde hedeflerim vardı. O hedeflere ulaşmamda Nofap bana yardım etti. Onun olumlu etkilerini hissettim ve onu bozmaya kıyamadım. Buradan çıkarabileceğim sonuç, bir hedefin olmalı, bir yolculuğun. Nofap'in kendisi yolculuk değil bence. Nofap, o yolda yürürken sana o çetin şartlara karşı güç, kuvvet veren acı bir ilaç.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst