Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bırakmak Için Güzel Bir Taktik

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar PMO kurtulmak için bir taktik buldum. ben uyguladım şuan 12. Günüm deyim( rekor 16) ( 7 aydır uğraşıyorum) taktik şu:
Arkadaşlar telefonunuza YouTube dan bu şeylerin zararlarını anlatan içerikleri ve nofap in motive edici videolarını indiriceksiniz ve kendinizi kameraya alacaksınız ve kamera karşında 5 dk konuşun ( ben niye yapıyorum, zararları neler...)
Sonra videoları gizli klasörde saklayın ve gizli günlük uygulaması indirin her gün günlük tutun ek olarak Allah'a yemin edin 2 gün yapmicam ,1gun yapmicam vs.
Kriz geldiğinde geçin odaniza videoları izleyin, kendi videonuzu izleyin, acayip motive oluyorsunuz

Apollon

Ay Yolcusu
WhatApp gurubunda bugün tüketeceğimiz içerik vardı. Onunla aynı mantık. İşe yarar

M

mete

Misafir
Arkadaşlar PMO kurtulmak için bir taktik buldum. ben uyguladım şuan 12. Günüm deyim( rekor 16) ( 7 aydır uğraşıyorum) taktik şu:
Arkadaşlar telefonunuza YouTube dan bu şeylerin zararlarını anlatan içerikleri ve nofap in motive edici videolarını indiriceksiniz ve kendinizi kameraya alacaksınız ve kamera karşında 5 dk konuşun ( ben niye yapıyorum, zararları neler...)
Sonra videoları gizli klasörde saklayın ve gizli günlük uygulaması indirin her gün günlük tutun ek olarak Allah'a yemin edin 2 gün yapmicam ,1gun yapmicam vs.
Kriz geldiğinde geçin odaniza videoları izleyin, kendi videonuzu izleyin, acayip motive oluyorsunuz
Bu kendini videoya almayı ben de yapıyorum . Vlog çekip o günü değerlendiriyorum

kovulanyarismaci

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar bana ne tavsiye edersiniz. şuan relapse oldum sanki neverfapa başlamayı hiç istememişim gibi hissediyorum.
Chaser effect geliyor sanırım.

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar bana ne tavsiye edersiniz. şuan relapse oldum sanki neverfapa başlamayı hiç istememişim gibi hissediyorum.
Chaser effect geliyor sanırım.
Açıkçası ben de senin gibi 20-30lu günlerde son sürecimi bozmuştum lakin moral bozmaya gerek yok. ( tecrübe bu ve üzülecek bir şey yok. ) Chaser Effecte yakalanmamaya çalış. ( telefonunu detoxa al, dışarı çık ve kafanı dağıt, kitap oku vs.. )

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6