Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bitmek Bilmeyen Relapslar

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Kısmet olursa Eylül 2023'de 2 yıldır masturbasyon yapmamış olacağım. Ancak bugün neredeyse bu uzun sürecimi bozmak üzereydim. Bayram süresince tükettiğim tatlı ve yağlı yiyecekler sanırım dengemi alt üst etti. Uyku dengem de bu 9 gün tatilde bozuldu. Mast. yapmaya ramak kalmıştı ki yapmadım. Direkten döndüm diyebilirim. :)

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Kısmet olursa Eylül 2023'de 2 yıldır masturbasyon yapmamış olacağım. Ancak bugün neredeyse bu uzun sürecimi bozmak üzereydim. Bayram süresince tükettiğim tatlı ve yağlı yiyecekler sanırım dengemi alt üst etti. Uyku dengem de bu 9 gün tatilde bozuldu. Mast. yapmaya ramak kalmıştı ki yapmadım. Direkten döndüm diyebilirim. :)
Vay be helal olsun. Ben bir ay gidemiyorum 👏

Mr.Twain

Adapte ol ya da yok ol!
Farklılıklar nelerdir reis tecrübelerini anlatır mısın?

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Farklılıklar nelerdir reis tecrübelerini anlatır mısın?

Hangi birisini anlatsam bilemedim, en belirgin farkları yazmaya çalışayım.

1-Hayata ve insanlara olan bakış açın ve düşüncelerin olumlu yönde değişiyor.
2-Karşı cinse daha çok ilgi duymaya ve konuşmaya başlıyorsun.
3-Enerji her zaman olmasa da çoğunlukla yüksek oluyor. Bu enerji birikimini vücuttan spor yada yürüyüş ile mutlaka atmakta fayda var.
4-Evdeyken boş zamanlarında miskin bir şekilde yatıp uyumak yerine bir şeyler yapmak istiyorsun.
5-Ruhsal ve zihinsel uyuşukluktan kurtulduğun için, kafanı daha faydalı şeylerle meşgul etme isteğin oluşuyor. Hobi vb. bir şey bulamazsan da, bir şeyleri tamir etmek, toplamak gibi. Ben mesela 96 model aracımı komple kendim restore etmekle uğraşmıştım.
6-Daha iyi görüyor, daha iyi duyuyorsun ve çevrendeki insanlar ile konuşma isteğin oluyor. Yalnız kalmamak çok önemli.

Hayat her zaman toz pemde değil, bu duruma gelirken çok acılar ve sıkıntılar çektim. Sabretmek ve kötü zamanların geçeceğini bilmek çok önemli. Umudunu hep diri tutmak çok önemli.

B

Brock

Misafir
Untitled 8.jpg

Güzel özetlemişsinz hocam dediğiniz gibi bu işin reçetesi basit çok yükseklere çıkarmican nofap yapmayı ve zamanını verimli geçirmeye bakıcan

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6