Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Bitmeyen Krizler....

neverfap_uye013

Yeni Üye
Herkese merhaba , sureciniz daim olsun.
bende şöyle bir sorun varki, her sefer nofapa başladıgımda lan bu son diyorum ama 1 hafta 2 hafta sonra tekrar relapse oluyorum, aniden relapse olduğumun farkına varıyorum ve tekrar başlıyorum, en uzun sürem 35 gün oldu ondan sonra 3 haftadan yukarı çıkamadım bi türlü, bana tavsiye verin brolar (

G

gordon

Misafir
Dostum foruma daha yeni gelmişsin öncelikle hoşgeldin. Forumu tara genel olarak taramanı tavsiye ederim. Senin de sorduğun gibi tonla soru var yazıları okuyup kendine rota belirle. Aşağıdakiyle başlayabilirsin.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mavimsi

Ay Yolcusu
Beyin dopamin istiyor başka türlü karşılamalısın.Kendi içinde yapmayı arzuladıgın şeyleri yaparsan krizler azalır. Mesela bilgisayarda aklında hep bi çizim yapmak var burada hoşlanacagın tarzda çizimler yap ve buradan dopamin ihtiyacını karşılamaya devam et. Ama unutma zamanla tolerans gelişir. Oyüzden ilk 60 gün farklı şeyler denemeyi bırakma. 1 ay yüzmeye git. 1 ay fitnes.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6