Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Bitmişlik

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar süreçte 22. Gündeyim. (Rekor) 2-3 gündür hiçbir şey yapmak istemiyorum şuan dershanenin kantinindeyim, tek başıma oturuyorum ve kimseyle konuşmak istemiyorum. Derste uykum geliyor. Enerjik olarak baya düştüm. Çok kötü bir durum sizce bu ne zaman geçicek veya daha çabuk geçmesi için neler yapmalıyım

izleyici1

Yoda
bunlar geri çekilme
bir çok defa deneyimledim
tüm gün uyuduğumda olmuştur
nofapte ilk ay görünür anlaşılır bir etki beklememek gerekir
mutsuzluk yorgunluk sıkılma ağır bastırır
bu durumdan kurtulmak için buz gibi suda duş
sıcak su kullanmadan
işsiz güçsüzsen günlük uzun yürüyüşler tavsiye ederim

enessj

Yeni Fapstronot
25. gün aynı durumdayım depresif, düşünceli, hiç bir şey yapmak istemeyen, enerjisisiz, halsiz... Bir haldeyim. Fap ve pmo aklıma geldiği yok nerdeyse yıllardır yapmıyor ve yapmıyacakmış gibi hissediyorum hayatımdan çıktı kesin artık diye düşünüyorum. Bence durumumuzun neverfaple alakası yok.

mustafa78

Mars Yolcusu
Arkadaşlar süreçte 22. Gündeyim. (Rekor) 2-3 gündür hiçbir şey yapmak istemiyorum şuan dershanenin kantinindeyim, tek başıma oturuyorum ve kimseyle konuşmak istemiyorum. Derste uykum geliyor. Enerjik olarak baya düştüm. Çok kötü bir durum sizce bu ne zaman geçicek veya daha çabuk geçmesi için neler yapmalıyım
ben 30 günü geçtim boşluk hissi var hala atamadım 2 3 ay geçsin daha iyi olacağız bak emin ol

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6